Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochani, tak poważnie to my się oczywiście dostosujemy do większości. A poza tym mam nadzieję, że teraz jak wiosna idzie to tych spotkań będzie jeszcze wiele, więc może z Yackiem jeszcze walca odtańcujemy!

...........coś miałam jeszcze napisać, ale zapomniałam....

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jagna dnia 2003-02-25 17:14 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ażebyście wytrzymali u nas jak najdłużej nie przeskakując z nóżki na nózkę :wink: kilka rad:

 

1. Bardzo ciepło się ubrać - zimno u nas i wygwizdów straszny - niczym nie osłonięte pole. Temperatura odczuwalna przynajmniej -5 stopni w stosunku do tej z termometru, nawet w salonie :grin:.

 

2. Buty założyć ciepłe, nieprzemakalne i "na zdarcie". Od północnej strony domu będziecie chodzić po lodzie, od wschodu i zachodu po rozmiękniętym śniegu (i resztkach poroptermu :grin:.

 

3. Wziąć w termosie ciepły napój. Nie znajdziecie bowiem u nas ani wody ani prądu (agregat wywieziony w bezpieczne miejsce). Spróbujemy coś zagrzać na miejscu ale kierowcy raczej z tego nie skorzystają :sad:.

 

4. Nie brać i nie zbierać po drodze drwa na ognisko - jest cały garaż resztek z więźby. Grill też jest ale tylko jeden więc jak kto ma pod reką może wziąć. Węgiel tyż jest. Ale rozpałka chyba się skończyła.

 

Jednym słowem, jeśli prognozy nie będą bardziej wiosenne, przygotować się jak na wojnę z ruskimi :grin:.

 

http://www.smilies.nl/groot/soldier.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek, ma na imię Paweł. Nie Yacek ma na imię Paweł, tylko Paweł ma na imię Paweł...

Ketiso, lepiej nie....oj, nie....

Opalko, o teraz to jest w drugą stronę: on już chce! Ale za bardzo. Teraz buduje dom o powierzchni ze 300m kw i chce go postawić w jakieś trzy tygodnie....:roll:

Czyli w końcu o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Emilio. :smile:

 

Maco -może zostańmy przy 12:30. :smile:

Chyba,że macie ochotę być wcześniej-my bedziemy chwilę przed.

Jeśli tak-będzie cudnie.

 

Proszę o listę zgłoszeń.

Kto bedzie?

ketiso-mieliśmy coś sprawdzić,hę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, zwłaszcza, że po raz pierwszy na forum grupy warszawskiej. Bardzo dziękuję za zaproszenie na sobotę, niestety tym razem się nie spotkamy. Mam inne obowiązki, niestety. Ale mam nadzieję, że następnym razem:wink:)) Będzie mi bardzo miło poznać Was wszystkich:wink:))

No i niestety nie zagram Wam na skrzypkach, bo po prostu jestem antytalentem muzycznym. Zapowiadają ładną pogodę, życzę udanego spotkania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...