Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anula, własnie mialam pisac do Ciebie, Alicjentki, i innych osob, ktore sa z warszawskiej , a cos nie zglaszaja udziału. Odezwijcie sie , prosze i potwierdzcie przybycie.

 

Oto lista uczestnikow:

-Dziuba +1

-Maco +2

- EM + ew.2

- Bacha +?

-Anula + ?

-Opal + 2

-Anula +2

-Alicjanka +2+1 rodzynek

Bede te liste edytowac. Zapisujcie sie tutaj.Osoby z listy moga podac os. towarzyszace, choc wcale nie muszą.Wiem,ze sie jeszcze ktos zglaszal, ale prosze o potwierzdenie.Kochani, juz niedlugo...

:smile:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-04-23 11:31 ]

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-04-25 09:10 ]

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-04-25 11:20 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam. Coś nam sie nie zgłaszają niektorzy...

Przy okazji-nastepne spotkanie moze zorganizujemy po stronie wschodniej, aby łatwiej było przybyc tez osobom z tamtych okolic.

A potem na południu i tak w kołko...

A potem to juz po kolei w naszych chałupkach, dobra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj chłop jest chory juz od 2 tygodni na mononukleoze (taka choroba dziecięca na szczęscie mało zakażna). Nie sądze zeby powstał do niedzieli a nawet jak by powstał to wygląda tak fajowo że wszystkim apetyt by odebrało (wysypka na całym ciele, worki pod oczami). Także jestem sama z dziecmi. No i z żarciem. A propos Maco czy ja cie miałam prawo widziec z rodziną w Juracie w zeszła sobotę?

Anula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...