Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Faktycznie, dzieje się coś dziwnego. Nie wiem jak to wytłumaczyć, choć siedzę "w komputerach" od lat. Opiszę, co widzę, choć ktoś inny może mieć inne wyniki.

1. Otworzyłem stronę z Forum Muratora.

2. Na Forum kliknąłem na link do mapy.

3. Otworzyło się nowe okno z mapą - wszyscy (chyba) są na mapie.

4. Kliknąłem na przycisk do Forum, żeby na nie wrócić.

5. Wracam na mapę - nie ma nicków. A właściwie jakby były niezbyt dokładnie wytarte gumką - jakieś ślady liter jednak widać. Jeśli suwakiem przesunę mapę w dowolną stronę jakby za ekran i z powrotem, napisy pojawiają się znów.

Tak się dzieje, gdy przełączam między forum Muratora, a mapą. Inne portale (mam równocześnie otwarty Onet i Gazetę) tego nie powodują!!!

Jakby mapa nie lubiła forum. Chyba strona Muratora ma właściwości "przeczyszczające", cokolwiek by to miało znaczyć.

Naprawdę ciekawostka! Mam teraz Windows 98PL i Explorer 6.0, a jurto spróbuję na Win NT i 2000 w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna i Maco przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję !

 

Mówisz w Pomiechowku to bardzo blisko od miejsca gdzie teraz mieszkam :D w Modlinie mieszkam :D

 

Maco prosze o kwadracik kolo Czeczotek :D

 

Dzisiaj mi drewno przywieźli i miałem akcje ratunkową piskląt jakie mi się zagnieździły w kominie i wpadly na dół, musiałem się przekuć przez ścianę, trójka była, umieściłem je z powrotem w gnieździe. Mam nadzieję, że mi ich robotnicy znowu nie wystraszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dzięki za "umapienie". Szukam pilnie kogoś, kto byłby dokładnie koło mnie, bo szykuje się walka o media. Niby są, a nie ma. A w grupie łatwiej coś załatwić.

Sprawdziłem tę nieszczęsną mapę ze znikającymi nickami. Na dwóch komputerach w mojej pracy działa idealnie, a tylko na moim staruszku w domu nawala. Ale coś w tym jest .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...