Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej witam, :D

 

Jak to miło, że nie tylko ja już nie śpię. Dzięki za zaangażowanie i wsparcie duchowe.

 

Maco całkiem niezły pomysł. Wiesz z tą oczyszczalnią trochę poczekam aż gmina ustali sobie (na jakimś innym żywym organiźmie) swoje procedury postępowania a ja zabieram się dziś do poszukiwania szamba (jak to brzmi). Może ktoś z was mili forumowicze ma jakieś ciekawe namiary chętnie skorzystam.

 

re: położenie budowy - Babice-Babice (tak jak Baden-Baden :D) w bliskiej odległości od ul. Warszawskiej. Jak się wprowadzę będę wam machać chusteczką z okna. No chyba, że bedziecie omijać Warszawską szerokim łukiem.

 

Pozdrawiam

 

PS. BTW czy prowadzona była może na forum ankieta odnośnie tzw. agencji ochrony mienia - nie wiem którą wybrać (atakują mnie ze wszystkich stron i chyba nie da sie uniknąć ich "opieki")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ach jak miło na mapkę popatrzeć :)

 

co do agencji rybka, to słyszałem od jednego kolegi z forum (nick znany mi i nie tylko), że agencja potrafi wzbudzić w ludziach potrzebę ochrony, nawet kiedy jest już wybrana.

a to drobny bałagan na podwórku, a to inne drobnostki. ot tak, byś czuła, że dobrze że są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zgadłyśmy. Ale, że to sąsiad to nie miało znaczenia - my po prostu jesteśmy bystre! Nie, Maluszek? :p :wink: A co emocji było przy tym to było. Proponuję inne konkursy. Np. Maco umieszcza na mapie fikcyjnego forumowicza i musimy go znaleźć! Albo zamienia istniejących miejscami i my odgadujemy kto z kim...! :p :wink: :wink: he he....

A my się zalewamy! :o

Już czwarta grucha przyjechała jak byłam na działce a końca nie widać... :(

Co do spotkania, to mogą być targi. Mnie tam wszystko jedno, byle się spotkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie te targi? Bardzo dobry pomysł z tym spotkaniem. Może wreszcie zdecyduję się na jakiś pomysł na wnętrza , bo na razie to ogarnia mnie totalna niemoc decyzyjna w tym temacie :roll: A jak u was z decyzjami o kolorach, rodzajach podłóg, ścian , ustawieniach umywalek, wanien itd. :o .Rozumiem, że Kasiorek zdaje sobie sprawę z ilości pytań które go czekają w razie spotkania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda (jak już znam zwycięzców :) ) będzie przy spotkaniu. A w inne konkursy się nie bawię bo mi ledwo starcza czasu na utrzymanie mapki. Od ranka do wieczorka dłubię się w moim fundamencie... :(

 

Spotkanko owszem, mam nadzieję, że już płyta będzie zalana i będę mógł deczko odetchnąć. A i zobaczyć Wasze twarzyczki miłe znowu będzie dobrze. I jeszcze popatrzeć na coś innego niż piach, rury kanalizacyjne i żwir będzie znakomitym odprężeniem dla oczu i umysłu ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...