Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gg, pewnie że zapraszmy na mpkę :) !

A możesz dokłądniej (oprócz Białołęka) określić swoje miejsce ? ;)

 

my tez prosimy o wpis na mapkę: białołęka, a dokładniej okolice ul.berensona.

Dziękujemy.

 

I przy okazji: czy ktoś na białołece zdecydował się na oczyszczalnię ścieków i udało mu się wszystko załatwić w tej sprawie pomyślnie w urzędach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Maco :D podaję dokładniej: umieść nas gdzieś na rogu Ruskowy Bród/Mańkowska. Nasza ulica nie ma jeszcze nazwy więc trudno mi określić dokładniej.

Nerja, co do oczyszczalni ścieków to nawet nie próbowałam, jestem w obszarze chronionym i mogłam zapomnieć, ale przyznam szczerze, że miałam ochotę. Ale może tobie się uda, życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi prosze czy jest szansa znalezc w okolicach Warszawy (zalezy mi zebym dojezdzal tam chociaz jeden autobus ZTM, chozby 7xx czy 1xx ) dzialke w cenie do 25 $ za metr ?

W jaki sposob szukaliscie dzialki ? Ogloszenia ? Jezdzac i szukajac tablic z informaja o sprzedazy ? Czy moze sami zamiesciliscie ogloszenie ze szukacie ? Z gory wielkie dzieki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariakan szansa jest, ja znalazłam w W-wie zeszłym roku za mniej niż 20, co prawda w tej części, którą niektórzy uważają za gorszą(czyli prawobrzerzna). Do przystanku mam ok. 1km, ale w planach jest autobus bliżej.

Musisz po prostu pojeździć po okolicy i spisać numery telefonów z tablic.

Nie zniechęcaj się i szukaj.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem ze nie jezdzilem jeszcze po gminach i nie dowiadywalem sie ale obilo mi sie gdzies o uszy ze na Bialolece minimalna wielkosc dzialki pod zabudowe wolnostojaco to 750 czy 800 m. Czy to prawda ?

Mnie interesowala dzialka 500 m. W projektach ktore przegladalem pisza ze minimalna wielkosc dzialki to ok. 20 na 20m czyli ok 400. Niepotrzebny mi jest dwa razy taki teren, nie ukrywam ze chodzi o koszty a to podwaja mi wydatki na dzialke :( Jak to jest naprawde z ta minimalna wielkoscia dzialki ? A czy jest mozliwosc kupienia dzialki 1500 m i wybudowania na niej trzech domkow (mielismy taki pomysl ze znajomymi )

Z gory dziekuje za informacje

pozdr

A.

 

P.S. A moze ktos orientuje sie o tych minimalnych wielkosciach w innych gminach niz Bialoleka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariakan,

w kierunku na Babice, Leszno działki są większe, teraz kiedy się dzieli, to zwykle nie robi się takich malych, jak 500m.

szukasz małych - w wyborczej zawsze podają wielkość, możesz to zrobić w przeglądarkach wielu portali wpisując jako parametr właśnie przedział wielkości.

co do możliwości budowy 3 domów na działce 1500 m to pytaj w gminie, gdy upatrzysz dzialkę. warunki zabudowy lub miejscowe uchwały gmin określają zwykle co można budować. U mnie np nie mogę postawić budynku gospodarczego oddzielnego od domu, choć wydawałoby się, że to moja ziemia i mogę decydować.

No i chyba każdy z tego forum doda zdanie :

Trzeba jeździć, jeździć, pytać, rozmawiać z miejscowymi. ach - i jeszcze jeździć.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...