Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anula spotykamy się na targach wyposażenia wnętrz w Centrum Expo XXI 14 września (niedziela) o 14:00 przed głównym wejściem z Muratorem w łapkach (jak napisał Kasiorek) jako znak rozpoznawczy :D

ckwadrat podał link http://www.expomediagroup.com/wiec/pl/Directions.asp.

 

Anulko będziesz? Jak się mieszka w nowym domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki, potworne korki, a przy tym doszłam do przekonania że głupota ludzka nie zna granic zwłaszcza rano. Codziennie mam niezłą łamigłówke próbując zgadnąć która z dostepnych tras może być w miarę przejezdna. Sadząc z efektów zawsze trafiam na najgorszą :). Ale nic to! Kiedy wreszcie rozbuduja Wał Miedzeszyński troche dalej mam nadzieję, ze sie poprawi. Za to mieszkanie w domu cały czas działa na mnie jak napełnianie gazem rozweselającym. I co dziwne przestałam się przejmować drobiazgami w stylu plamka na ścianie czy rysa na nowiutkim parkiecie. Po prostu dom to nie muzeum zwłaszcza przy takich dzieciach jak moje. Będziecie w niedziele?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, jeździmy z Radości dobrych parę lat i jedyną prawidłowością jaką udało nam się zaobserwować,to to, że w poniedziałki jest bardziej zakorkowane niż w inne dni (jak wyjeżdżamy) i w sezonie działkowym w piątki (jak wracamy). Deszcz też czasem zagęszcza, ale nie zawsze. Poza tym korki są nieprzewidywalne. Niestety na początku października czeka nas jeszcze lekkie zagęszczenie :evil: - to chyba w związku z tym, że wracają studenci. A tak w ogóle, to albo się przyzwyczaiłam, albo nauczyliśmy się jak omijać korki, bo prawie w nich nie stoimy (ale preferujemy ostatnio Ostrobramską, jak jest przytkana, to uciekamy w Łukowską, za Fieldorfa wracamy i jest już ok).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakich godzinach te targi sie odbywaja? Chcialabym przyjsc ale nie wiem czy dam rade o 14 bo przeciez trzeba wydac rodzinie obiad :D

Kasiek, jak milo uslyszec towarzysza niedoli:). Tak naprawde to dzisiaj mi sie calkiem udalo, bo prawie nie stalam. W ktorym rejonie Radosci zamieszkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, bardzo blisko Was, po drugiej stronie Izbickiej, trochę bardziej w stronę Aleksandrowa.

Też chcielibyśmy zajrzeć na targi, no ale właśnie te wydawanie obiadów, poza tym jakiś wirus nas podżera, na razie dzielnie go zwalczamy, ale jeszcze nie wiadomo, czy wszyscy będziemy pełni sił w niedzielę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...