Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żyjemy, ino komary nas ciut nadgryzły ale nie byliśmy dłużni!!!

Swoja drogą to szybko się ulotniliście, jak wróciliśmy z "szybkiego" spacerku (ja nie umiem spacerować...) jeszcze przed 18, to już przy "naszym" ognisku siedziała inna grupa.

Mięsko, które nam zostało powędrowało z nami do znajomych i tam dobiliśmy nasze żołądki..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy cali i zdrowi (przynajmniej na ciele) :smile:

Basia, dziękujemy za organizację ! Nam się barzdo podobało ! I żarcia tyyyle byyłoo !

No i trochę się zdziwiliśmy, że po krótkim spacerku nikogo już nie było (oprócz Dziubów w lesie...) na ognichu tylko jakaś nowa grupa obcych !

Wróciliśmy przez północną część KPN'u (Sowia Wola, Adamówka,..) i jest tam troszkę inaczej niż na południu - bardzo uroczo.

Z Adamówki rzeczwiście zajęło nam 25 minut jazdy do Centrum.

POdoba mi się pomysł spotykania na działkach. Możemy też robić przy okazji czyny "społeczne" i coś tam pogrzebać przy budowie albo ogrodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff,to odetchnęlam. wszysy cali. ale co z duchem(zaniepokoiles mnie):roll:

byliśmy jeszcze troche, ale nastepna grupa czekala i sie zmylismy

zrobilismy objazd działek.

Basienko, dziekujemy :smile:

Nastepne spotkanie moze zorganizujemy po drugiej stronie Wisly. prośba do Pacula i Mario, aby zaproponowali cos. Anula tez.:smile:

Maco, przypomnij, prosze przepis na pieczywko czosnkowe i zdradz jakie zioła dodajesz...:smile:

jutro bedziesz zajety wiec juz dzisiaj spiewamy 100 lat małej Małgosi :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...