Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fakt - rzadko ostatnio się udzielam na forum - jak to po przeprowadzce :lol: .

"Ponegocjuję" z żoną - może uda się wyrwać w sobotę do Lolka. Póki co możecie mnie wpisać na listę ewentualnych chętnych :p

Podrowienia dla całej grupy.

 

Maco - mapka naprawdę robi wrażenie!

am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po przeprowadzce REWELACYJNE.

Samą przeprowadzkę (3 tygodnie!!!) tak sobie wspominam, ale jak już się mieszka - jest super.

Bałem się dojazdów - okazało się, że dojeżdzam tyle samo co z poprzedniego miejsca zamieszkania - a jest 10km dalej. Oznacza to, ze dojazd od zachodu Warszawy jest bardziej zakorkowany niż od północy. Oczywiście trzeba wybrać odpowiednią porę na dojazd :lol:

Jestem pozytywnie zaskoczony - nie taka Modlińska straszna jak ją malują

 

A jak u Ciebie Anula - masz dłuższy staż niż ja (dopiero 10 dni) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tez dobrze. Jak juz pisalam gdzies caly czas czuje sie jak na wakacjach ale to chyba glownie zasluga dotychczasowej pieknej pogody. Ciagle ciesza mnie drobiazgi typu wiecej miejsca na wszystko, rozpalanie w kominku, zycie w bezposrednim kontakcie z otoczeniem, robienie obiadu z widokiem na las itd. Poza tym nie trzeba scielic rano łóżka :) Ale dojazdy sa duzo dluzsze nie ze starego mieszkania. Poprzednio zajmowalo mi to 15-20 minut teraz minimum 40. Chociaz nie jest to taka straszna tragedia. Zastanawiam sie nad kupnem dzialki na trasie do Nieporetu. Czy uwazasz ze to dobry pomysl? Ile czasu jedziesz rano do Centrum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, am, to może założymy razem klub mieszkających :D

U nas staż taki jak u Anuli ale wciąż się czujemy jak na biwaku :lol: - na dole szlichta, wszędzie pełno kurzu, kuchnia niekompletna i łaszki nie rozpakowane. Ale każdy dzień to malutki kroczek do przodu i to cieszy :). Już się prawie zaklimatyzoawliśmy, polubiłam nawet te godzinne dojazdy a do blokowiska wracać bym już nie chciała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becik, czy oddaliście już formalnie dom do użytku? Pytam bo piszesz, że na dole masz tylko szlichty i nic. Też tak chcieliśmy zrobić ale nasz kierownik powiedział, że teraz po zmianie przepisów podłogi muszą być wykończone a my chcieliśmy to zrobić później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. I nie zameldowaliśmy się. Podłogę w salonie będziemy robić na początku października i wtedy też będziemy robić odbiór. Nie mamy co prawda jescze wykończonej dużej łazienki, ale jak będzie problem to najwyżej zrobimy odbiór częściowy.

A na razie raczej koczujemy niż mieszkamy - bez mebli i nawet bez firanek. To tak żeby nam inspektor nadzoru nie mówił że mieszkamy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór robią już w powiecie - a konkretnie w nadzorze budowlanym :(. My się tam bezpośrednio dowiadywaliśmy i nam powiedzieli że obowiązkowe wizyty inspektora mają być od nowego roku, ale oni już je praktykują, ale teraz są zawaleni robotą, więc może skontrolują a może nie :).

Jeśli przyjdzie do nas inspektor i zapyta czy mieszkamy, to odpowiemy że nocujemy czesem by dopilnować dobytku.. może jakoś to ujdzie

A co do odbiorów częściowych, to nie wiem jak jest, my będziemy się starali zrobić całkowity, ale zlikwidowanie częściowych to zabójstwo dla całej masy inwestorów wynajmujących mieszkanie i chcących się przeprowadzić na wykończony parter :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...