Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

--------------------------------------------------------------------------------

 

Śledzę forum od dobrych dwóch lat, ale nigdy nie odważyłam się pisać. Dwa lata temu kupiłam działkę w Grodzisku Maz.. Dziś tam stoi już domek (Murator D36) stan surowy otwarty, teraz szukam okien i drzwi. Wolałabym drewniane, ale nie wiem czy finanse na to pozwolą. Czy ktoś może dać namiary na drewniane - oczywiście dobre i tanie okna w okolicy! Przyjmę wszelkie rady i wskazówki dotyczące wykończenia domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopiero zamierzam "sie budowac" , na 99% Wawer.

Jestem na etapie podejmowania decyzji w jakiej technologii: tradycyjna, czy szkieletowa?

Jutro (tzn. w sobote) spotykam sie z przedstawicielami firmy Bien Zenker (szkieletowe). Podziele sie wrazeniami w poniedzialek. A moze ktos z Was mial juz z nimi do czynienia?

 

Pozdrawiam :D ,

Rodryg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padre, miło czytać! Wybacz, że tak od razu w interesach: jakie robisz tynki wewnątrz i czy ekipa jest warta polecenia? Ja będę bardzo potrzebował kogoś do tynków w marcu. Nie zdecydowałem się jeszcze na rodzaj tynku, trochę bardziej pasowałby cement-wapno, ale jeśli miałoby to trwać dwa miesiące (chałupa dość duża), to może pójdę w gipsy z agregatu. Jeśli inni czytający to forum mogliby kogoś naraić (do tynków, ale także do gips-kartonu na skosach, wylewek i glazury), to bardzo się polecam - odpowiedzi na priv albo forum. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...