Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

 

jezeli ktos z wyzszym wykształceniem, ze znajomoscia rosyjskiego, angielskiego i dobrze ojczystego ,szuka pracy to ambasada finska poszukuje....resztę przekaze na priv zainteresowanej osobie

 

stanowisko: w gabinecie attache wojskowego asystentka ukierunkowana na polske litwe i ukraine..

 

 

Pozdrawiam Teska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My korzystaliśmy najczęściej z Kasty ( PSB)w Grodzisku - Kozerki i filii w Hucie Żabiowolskiej, ale często sprawdzaliśmy ceny w innych. Chciałam też dodać, że nie prześladuję Cię , ale jakoś często ostatnio trafiam na Twoje pytania, Włodku. :wink:

Maco! Cieszę się, że żyjesz, bo dawno Cię nie "słyszałam". Inna rzecz, że ostatnio rzadko zaglądam na forum, a nasz dziennik zaniedbany...

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych "Finiszujących" i "Zaczynających".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osówka,

 

To witaj w klubie (niemających czasu... :) )

 

Praca + decyzje dotyczące ścian, dachu, ... najchętniej spałbym 2h/dobę ale jakoś mi się nie udaje.. :(

 

Ale... aby do Świąt. Potem troszkę odpoczynku.

 

Nasz szkieletowiec, jeśli warunki atmosferyczne pozwolą powinien w 20 dni zostać postawiony (tylko ściany) i przykryty (więźba+folia+łaty+blacha) tak, żeby można potem było ciągnąć roboty wewnętrzne.

Trzymajcie kciuki. No i jak potem pogoda dopisze to jakiś kulig czy inną wyprawę śniegową z herbatką (z amerami) wewnątrz naszego domu zorganizujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

jest propozycja,aby powtórzyć grzańca u nas.:D

Termin pewno poświąteczny.

 

Pozdrawiam i czekam na sugestie

 

 

wq-zaopatrzenie robiliśmy w Izabelinie,ale korzystamy w razie potrzeby (jakieś drobniejsze rzeczy) z najbliższych składów:Borzecin,Leszno.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy szczęśliwy inwestor chciałabym powitac szacowna grupę warszawską! Jesteście cudowni! Chciałabym sie przyłączyć, jak również zaistnieć na mapce. Działkę kupiłam niedaleko Moiry i DarkaRz tj. w Michałówku. Ponieważ mój dom jest narazie tylko na papierze mam nadzieję być częstym gościem forum, dzielic sie swoimi spostrzeżeniami no i oczywiście korzystać z Waszych.

Będę budować D 24- jeżeli ktoś z Was mieszka już , lub jeszcze buduje taki dom chętnie poczytam wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich BARDZO gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy szczęśliwy inwestor chciałabym powitac szacowna grupę warszawską! Jesteście cudowni! Chciałabym sie przyłączyć, jak również zaistnieć na mapce. Działkę kupiłam niedaleko Moiry i DarkaRz tj. w Michałówku. Ponieważ mój dom jest narazie tylko na papierze mam nadzieję być częstym gościem forum, dzielic sie swoimi spostrzeżeniami no i oczywiście korzystać z Waszych.

Będę budować D 24- jeżeli ktoś z Was mieszka już , lub jeszcze buduje taki dom chętnie poczytam wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich BARDZO gorąco :D

No to pozdrawiam nowe sąsiedztwo.

Miło mi, że coraz więcej nas na forum. - może założymy odłam grupy warszawskiej. Propozycje nazw? - grupa: Izabelkowy Michałówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabelkowy Michałówek (Michałówek Izabelkowy) ŁADNIE!!!

Jestem za , tylko czy nie jest nas wciąż zbyt mało :(

Nie mogąc się nacieszyć tym skrawkiem pola pojechlaiśmy z mężem w sobotę zobaczyć jak wygląda działka i dojazd o tej porze roku. Nie było -tak źle. No cóż ale o czystych samochodach możemy chyba tylko pomarzyć (błotko). Ale i tak jest pięknie.

Kochani poszukuję baraku lub barakowozu. Chcemy ruszyć z budową na wiosnę i gdzieś musimy zakwaterować pracowników. Może ktoś z Was chce się pozbyć po zakończonej budowie czegoś takiego ? A może macie blade pojęcie gdzie się takie "domki" kupuje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie skończyła się zaczarowana strona 42!!!

A krakowiacy mają ich chyba sto parę.

Moira dziękuję za namiary na składzik. Już tam dzwoniłam. Są OK. Zakupy u Kowalczyka oczywiście też już poczyniłam. Oni na razie również są OK. ( oj troszkę było tego targowania, oj było) Oczywiście nie przestaję szukać nowych tanich składów lub sklepów czy hurtowni, więc za wszystkie namiary z góry pięknie dziękuję.

Droga laskiem o której wspomniałaś faktycznie jest dużo fajniejsza niż przez Izabelę.

Pozdrawiam wszystkich, czyżby forum warszawskie zapadło w sen zimowy??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...