Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gg: Mam namiary na majstra, ktory u nas budowal. Czlowiek jak zwykle z polecenia, po budowie w zasadzie poruszal sie biegiem. Prace zaczynali od 6 rano a konczyli okolo 19. Naprawde dobrze robi. Jest tylko troche drogi, a w zasadzie nie on, tylko ma taka praktyke, ze trzeba z pomocnikami sie rozliczac niezaleznie od niego :(. Ale moze warto sie potargowac.

Namiary: Eugeniusz Barcz, tel. 025 758 6360 (powolanie sie na nas - Krzysztof Legenza moze pomoc w negocjacjach :))

 

PS. To ten Pan na zdjeciu: http://www.padre.it.pl/tn_102-0220_img.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 1200zł.

miejsce Wiktorów - jakieś 25km na zachód od Pałacu Kultury.

Dziękuję, chciałabym zobaczyć to cacko , bo okazało sie że znajomi wyszukali też coś podobnego, więc teraz będę oglądać, oglądać , oglądać a potem wybierać , wybierać, wybierać. :-? Sam rozumiesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Weszłam sobie tutaj i tak czytam,czytam i czytam. Fajnie,ze jeszcze są ludzie życzliwi sobie,bo tak ten świat zmienia się na złe, ale okazuje sie, ze nie do końca :))

Ja tez chcę sie pochwalić, ze jestem "szczęsliwą" inwestorką od maja tego roku. Stan surowy otwarty wybudowano mi dość szybko,bo ok. 3 tyg.. Ekipa była super, gdyby nie to,ze jestem wscibską babą i wszędzie szukałam tańszych materiałow (co nie znaczy,ze gorszych), to tak naprawde nie odczułabym budowy,bo majster miał jakis układ ze skladem budowlanym i gdyby nie zależałoby mi na kasie,to mogłabym śmialo pozwolić mu korzystać z jego układu, ale +- 15 % zaoszczędziłam. Co nie podlega dyskusji ze ekipa była naprawde super sprawna. Wystarczylo im tylko dowozić materialy, a oni już byli tak świetnie zorganizowani, że robota "paliła im sie w rekach", to samo mialam z dekarzami. No i teraz zaczeły sie "schody" wykończenia w srodku. Zamawianie okien,drzwi itd. Ja jako kobieta, nie mam zielonego pojecia, tyle co poczytam,popytam, ale jakoś daje sobie rade :)). Życzę wszystkim budującym duuużo cierpliwości do ekip budowlanych i wszelkiej maści innych fachowców. Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, na Twoim wątku o mapce zrobiło się dość tłoczno - sporo nowych chętnych. A skoro pojawiło się dwoje moich przyszłych sąsiadów - to i ja się zgłaszam ( o ile można jeszcze ;) ). Gmina Halinów ( za Sulejówkiem ), tam gdzie jest literka 'ś' w słowie "Kościelna".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Minuszkę,

zapewniam Cię, że znajdziesz na forum duuuużo przydatnych informacji i jak sama zauważyłaś ludzi sobie życzliwych. Mnie to bardzo ujęło, jestem na forum od niedawna a już czuje się jak bym była tu od zawsze.

Życzę wszystkim słonecznego dzionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, na Twoim wątku o mapce zrobiło się dość tłoczno - sporo nowych chętnych. A skoro pojawiło się dwoje moich przyszłych sąsiadów - to i ja się zgłaszam ( o ile można jeszcze ;) ). Gmina Halinów ( za Sulejówkiem ), tam gdzie jest literka 'ś' w słowie "Kościelna".

Pozdrawiam.

 

Mapka to świetny pomysł, tylko Maco coś się nie odzywa. Jeśli to możliwe, to proszę umieść i mnie, tuż koło melatoniny- Dziekanów Leśny, koło Kiełpina (Łomianki)

 

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już praktycznie z murów nie wychodzę, więc bardzo chętnie plener ale na zewnątrz jakoś tak się bardzo nieprzyjemnie zrobiło. Może jakieś 2w1 - np. pubik poza Wawą z dużym dziedzińcem, gdzie można by pobyć zarówno w środku jak i na świeżym powietrzu. W KPN jest kilka takich miejsc, np. w Truskawiu i Izabelinie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, z tym snem zimowym nie wiem czy zauważyliście ale śniegu nie ma, bo jeszcze walcze z dachem i mam układ z górą że na razie nie sypiemy i nie schodzimy za nisko z temperaturą bo klinkier trzeba domurowac. :))

Koło wtorku już będe zafoliowany i z dachowka do połowy więc odblokuję śnieg i temperaturę żeby Święta były w miare normalne.

Więc berz obaw zima będzie ale skończy się szybko bo trzeba ruszac z ociepleniem:))

 

Pozdrowienia dla tych co jeszcze w terenie.

Reszta niech trzyma kciuki.

 

Fugas

P.S. Macie jakies ubezpieczenia budowy? Jesłi tak to za ile i jaki zakres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...