Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jako nowy szczęśliwy inwestor chciałabym powitac szacowna grupę warszawską! Jesteście cudowni! Chciałabym sie przyłączyć, jak również zaistnieć na mapce. Działkę kupiłam niedaleko Moiry i DarkaRz tj. w Michałówku. Ponieważ mój dom jest narazie tylko na papierze mam nadzieję być częstym gościem forum, dzielic sie swoimi spostrzeżeniami no i oczywiście korzystać z Waszych.

Będę budować D 24- jeżeli ktoś z Was mieszka już , lub jeszcze buduje taki dom chętnie poczytam wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich BARDZO gorąco :D

 

Cudka, nie widzę Twojego Michałówka na mapie. Możesz mi pomóc, żebym mógł Cię zaznaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie nanoszę na mapę szybko (ostatnio) ale w domu szpital (dzieciaki na ospę zachorzały), w pracy zawał no i budowa ruszyła ostrym tępem (szkielet) więc ledwo ledwo mi wystarcza czasu na to wszystko.

 

Obiecuję że po Świętach nadrobię najpóźniej...

 

A teraz wykrzątałem chwileczkę i dopisałem pkotek, Becik i aga_ko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie,

Jaki rabat na okna dachowe Fakro lub Velux?

Musze pilnie zakupić, może podpowiecie gdzie zrobię to na korzystnych warunkach?

Wygląda na to że będę kupował Fakro (klamka u dołu) jakie są Wasze doświadczenia z oknami pobrotowymi? Czy nie wymaga to hełmu na głowę:)) zastanawiam się nad uchylno-obrotowymi ale różnica ponad 500zł/szt trochę szkoda.

 

MOże ktoś ma Roto wysokoosiowe - nigdzie nie moge spotkać.

 

Na bartyckiej jest tylko kilka Faklro do obejrzenia i podstawowy Velux i tak we wszystkich znanych mi sklepach. Wygląda na to że trzeba kupowac na bazie katalogu.

 

Z góry dziękuję za wszelkie info.

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze grupy warszawskiej.

Niedługo, bo w lutym, spotykamy się na zlocie w Redakcji Forum.

Dla nas, mieszkających niedaleko ul. Kamionkowskiej, :D żaden problem. Myślę, że fajnie będzie spotkać forumowiczów z innych zkątków Polski. Spotkanie zaczyna się o 14, ale kiedy się skończy? Niektórzy, bedą mieli daleko do domu... :cry:

W dziale "Ogłoszenia i konkursy" - wątek - Spotkanie 21 II prowadzę listę chętnych do noclegu w Warszawie i tych co przygarną na nocleg. Sam przyjazd to duży wydatek, dodatkowo koszt noclegu może zniechęcić wielu. A fajnie będzie spotkać osobiscie tych których znamy tylko z forum.

Czekam na zgłoszenia.

Tomek1950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy szczęśliwy inwestor chciałabym powitac szacowna grupę warszawską! Jesteście cudowni! Chciałabym sie przyłączyć, jak również zaistnieć na mapce. Działkę kupiłam niedaleko Moiry i DarkaRz tj. w Michałówku. Ponieważ mój dom jest narazie tylko na papierze mam nadzieję być częstym gościem forum, dzielic sie swoimi spostrzeżeniami no i oczywiście korzystać z Waszych.

Będę budować D 24- jeżeli ktoś z Was mieszka już , lub jeszcze buduje taki dom chętnie poczytam wszystkie uwagi. Pozdrawiam wszystkich BARDZO gorąco :D

 

Cudka, nie widzę Twojego Michałówka na mapie. Możesz mi pomóc, żebym mógł Cię zaznaczyć ?

 

Michałówek faktycznie malutki, na mapie go chyba nie ma. Ale jeżeli umieścisz mnie obok Moiry ( Izabela) będzie w sam raz , a ja będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku,

niestety,stwierdzam z żalem,że nie mam możliwości przenocowania przyjeżdżających na zlot. :cry: Jeśli zlot powtórzy się za rok,to wtedy, mam nadzieję, już będę mogła ugościć.

Dodatkowo nie wiem,czy w tym czasie będziemy w W-wie.

 

Maluszek-nie wiem,czy w srodku można być z psem,ale wokół chaty jest placyk.A dalej to nawet polanka i górka...i dolinka, i las.Słowem wszystko o czym mały lotnik marzy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

## UWAGA##

 

27 grudnia jeszcze tego roku

o godz.13 (??)

spotykamy się w Izabelinie

Gospoda Kampinówka,ul.Tetmajera przy Dyrekcji KPN

(skręt w prawo przy poczcie,uwazać na poczatku Izabelina ;)

 

Proszę o wpis na listę:

1.ckwadrat + opal

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

zgłaszam akces do Grupy Warszawskiej :)

 

narazie mamy działkę w Miedzeszynie (blisko Wału Miedzeszyńskiego), a na wiosnę chcelibyśmy (jak Bóg da i partia pozwoli) aby mury zaczęły piąć się do góry ;)

Myślimy z żoną nad budową D24 (tak jak cudka) lub coś do niego podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolka, Maco. Dziękuję za zgłoszenie potencjalnej możliwości nocowania. Jesteście na liście "warunkowej" :wink: :D Trzymam kciuki, abyście nie wykończyli się przy wykończaniu.

 

Opal, nie martw się. Za rok zlot urządzimy u Ciebie. :wink:

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...