Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No może i drogo, ale to było jakiś czas temu. Zreszta dowiadywałem się wtedy też u drugiego producenta w Wa-wie. Feniks, ul. Zawodzie, miał podobne ceny. Ale drewno było gorzej przygotowane. Ja mówię o drewnie sezonowanym, już wstepnie przesuszonym. Dowidywałem sie też wtedy o drewno w tartakach. Ale było po pierwsze mokre, a po drugie bez impregnacji. Jak doliczyłem impregnacje wyszło niewiele taniej. Chyba surowe wychodziło coś koło 550 zł. Dodatkowym atutem było, też to, że dostałem fakturę na 7%, jako komplet drewna na budynek, a tartaku chcieli 22%. Zależało mi na fakturze bo musiałem ją rozliczyć w banku i taka na 7% też mi sie opłaciła ze względu na ulgę podatkową.

Reasumując, może drogo, ale jak kupowałem wydawało się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie drodzy , w jakim składzie stawiła sie na spotkaniu grupa warszawska???

 

Skoro nikt nie odpowieda to ja to zrobię, ( cudeńko moja sąsiadko droga - też nie mogę sobie darować że Cię nie poznałam )

Tak jak już wiemy na mapce w okolicach Warszawy był sporaśny tłok - choć nie ukrywam że na początku byłam bardzo rozczarowana frekfencją naszej grupy - długo brakowało tam tych najbardziej nam znanych i aktywnych. Ale - jak wiadomo - ci co mają najblizej, przybywają najpóźniej :D. Oto lista tych których udalo mi sie dostrzec i przypomnieć teraz:

Kasiorek

Pchełek - chyba też jest z W-wy :roll:

Richardo z żoną ( gr. otwocka )

Ania_g ( albo Aga-G... :roll: nie jestem pewna ) z mężem

Tomek1950

Jezier z Kasią i Marcelem

Am z żoną

Maluszek i Jaco

Maco z Małgosią

Anula z synkiem

Opal, ckwadrat z Tymkiem

mik99

Marzek

i jeszcze byłam ja tzn Becik ze swym mężem Jackiem

:oops: na pewno jeszcze z kilka osób pominęłam ( tzn nie mogę sobie przypomnieć ), z kilkoma nie udało mi sie uścisnąć ręki ( Marzek, mik )

Bardzo więc proszę o ujawnianie sie tych kórych na ma na liście powyżej.

Wspomnę jeszcze że przedstawiciele GW ( am, Jezier ) dzielnie reprezentowali nas w konkursach :D

Wspaniale było spotkac sie z Wami - z niektórymi ponowne. I mam nadzieję że na następnym spotkanku będzie nas grono jeszcze liczniejsze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie drodzy , w jakim składzie stawiła sie na spotkaniu grupa warszawska???

 

Skoro nikt nie odpowieda to ja to zrobię (...)

Bardzo więc proszę o ujawnianie sie tych kórych na ma na liście powyżej.

Ja dodam ze swej strony, że widziałem:

Cezarr,

Senser,

choć z nimi, podobnie jak z Tobą Becik, mi się nie udało pogadać. Ja jeszcze nie orientuję się kto jest kim. Myślę, że będzie lepiej za jakiś czas. Rozmawiałem jeszcze z:

Joskul oraz

bws22,

których nie ma na liscie powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

im dłużej czytam doniesienia ze spotkania , tym bardziej jest mi żal, że nie mogłam z Wami się spotkać. Siedząc w pracy od czasu do czasu podgladałam Was przez kamerkę i choć jakość była u mnie marna widziałam, że dobrze się bawicie. Beciku dziękuję za miłe słowa i tak czułą odmianę mojego nicka "cudeńko"( wzruszyłam się ) :D Dziękuję, że podjęłaś się odpowiedzi na moje pytanie.

Pozdrawiam Was wszystkich, mam nadzieję że następnym razem pogadam z Wami wszystkimi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna historia.

 

Przed spotkaniem umówiłem się z Niezłym w temnacie co i cwu tyle że pod imieniem i nazwiskiem.

Na spotkaniu rozmawialem z nim kilka razy a w między czasie próbowałem sie dodzwonic do niego (znając imię i nazwisko ) na komorke.

 

W efekcie przy wyjściu minałem faceta dzwoniącego z komorki po czym jak moja zadzwonila to usłyszałem że jego teksty (1m obok mnie ) pasują do prowadzonej przez mnie rozmowy :)))))

 

Tak to bywa w "realu " tutaj wszystko jasne żadnych pomyłekj.

 

Pzdr

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...