Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czyli w Długiej Koscielnej....plusy - czy ja wiem - ja się zakochałam w okolicy stawy, dalej las ...a powaznie - piechota do pociagu jakies 15 minut, autobus tez czyli tzw dojazd alternatywny. wszystkie media ( wod-kan, prad, gazociag, telefon), w miare normalny urząd gminy...Wydział ksiąg wieczystych w Mińsku i wszystko szybciej....

Minusy - nie wybudujesz domu z piwnicą ( dośc wysoki poziom wody)...i nie wiem :D

Ja stanęłam na mopje przyszłej działce i wiedziałam że to ta .....

A gdzie dokładnei ta Twoja potencjalna działka?

pozdrawiam

Mwanamke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zamawiam szambo betonowe (10m3) z Radomia na Sobotę 3 kwietnia. Jeśli ktoś się dołączy to cena transportu będzie o 250 zł niższa.

 

Szambo kosztuje 1600zł + 500zł dojazd (do ewentulanego podziału) i jest produkowane w Radomiu.

 

Składa się z dwóch zbiorników po 5m3 każdy i owymiarach 2,5x2m każdy. Głębokość 1,3m.

 

Firma przywozi i wkłada do przygotowanego wykopu.

 

W zasadzie pilne, jak ktoś reflektuje to dzwońcie do firmy (48) 3811743 i powołajcie się na zamówienie dla mnie (Szałęga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Wielka Noc nastanie,

dużo szczęścia i radości,

które niechaj zawsze gości

w dobrym sercu, jasnej duszy

i niech wszystkie żale głuszy.

Nie mam daru do pisania,

a tym bardziej do składania

życzeń miłych i serdecznych,

a do tego pożytecznych,

tak więc teraz tutaj stąd

ŻYCZĘ CI WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Święta, Święta ....

Dzięi kilku wolnym dniom miałem czas zlustrować okolicę i pooddychać świeżym powietrzem,. Sama przyjemność.

 

W tym tygodniu odbieramy zaadaptowany projekt i zacznie się karuzela papierkowa. Nawet myślałem, żeby to zlecić komuś w ramach innej pracy (np inspektorowi nadzoru), ale na pewno bym przepłacił, więc chyba zaryzykuję sam ....

To i tak pewnie jest jak w powiedzeniu - cokolwiek uczynisz, będziesz żałował :) Dlatego uprasza się o trzymanie kciuków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...