Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miałbym prośbę o podpowiedź - skąd braliście plan budowy szamba, ponoć niezbędny przy pozwoleniu na budowę.

Architekt w ramach adaptacji umieścił mi szambo na mapce, ale pani w urzędzie mówi, że niezbędny jest też projekt samego szamba. Jak załatwić to najtaniej i najszybciej? czy kupować od firmy sprzedającej szamba?

Z góry dziękuję za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje, nadrobiłem już braki informacyjne i rzeczywiście teraz taki projekt trzeba dołączać. Zrobi mi go architekt wykonujący adaptację.

A nowe przepisy miały uprościć otrzymywanie pozwoleń .... Dziś w GW - dodatek Dom - jest kilka historii z życia wziętych właśnie na temat nowych przepisów. Ale to tylko dla ludzi o silnych nerwach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zemnie gapa jeszcze się nie przedstawiłem, a już proszę o pomoc. :oops:

Działeczkę mamy nad Zalewem Zegrzyńskim we wsi Białobrzegi ( do zalewu 80 m), działka 1400 m2 ale bardzo trudna – jakoś ją zmęczymy. Projekt wybraliśmy z Archetonu EWELINA – teraz widzimy, że trochę za duży :-? , ale postanowiliśmy mieszkać w domu otwartym dla rodziny i przyjaciół :lol: . Z drugiej strony projekt dał się bezproblemowo zaadaptować do naszej działki.

Obecnie jesteśmy na etapie zbrojenia ławy fundamentowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani szukam niedrogiej, dobrej i sprawdzonej ekipy do remonu generalnego chałupki (wyburzenie ścian, dach itd). Warunkiem jest też, żeby w razie co ekipa mogła wystawić rachunek. Robota byłaby w Zielonce. Bardzo proszę o jakieś namiary :D

pozdrawiam serdecznie

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani szukam niedrogiej, dobrej i sprawdzonej ekipy do remonu generalnego chałupki (wyburzenie ścian, dach itd). Warunkiem jest też, żeby w razie co ekipa mogła wystawić rachunek. Robota byłaby w Zielonce. Bardzo proszę o jakieś namiary :D

pozdrawiam serdecznie

Beata

 

Ponawiam swoją prośbę :D Bardzo pilnie potrzebna ta ekipa :D

Napisałam też to w podgrupach warszawskich - może uda mi się kogoś znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...