Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy moglibyscie napisac cos wiecej o tym piachu, tzn ile to jest bardzo drogo, a za ile taniej jest w polecanym przez MarcinaM miejscu. Jestem na etapie liczenia ile potrzebuje pieniedzy z kredytu, no i licze wszystko po kolei, takze przyda mi sie, co bym nie przeplacila potem.

 

No i rowniez bardzo poprosze namiar na ten tani piach. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

niestety znów muszę złożyć reklamację na kiepski kupon w totka.

A trafił ktoś na Stegnach - jeśli ostatnio kupowaliście tam kupon, to dobrze sprawdźcie numery :D

 

Czy ktoś z Was przerabiał ostatnio temat taniej stali i betonu (w tym bloczków fundamentowych)?

 

Buduję po zachodniej stronie Warszawy.

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje (tanio, drogo, przemyślenia mile widziane ;)

 

pozdrowienia

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też budujemy się po zachodniej stronie. Jednak bloczki fundamentowe ściągaliśmy z Radomia. Ale było to 1,5 roku temu, więc ceny mogły ulec zmianie. Jeżeli chodzi o namiar, to musiałabym sprawdzić w "kajeciku", jeżeli kogoś będzie to interesowało. Oczywiście trzeba sprawdzić ceny aktualne. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal kupowałem w NORMIE Babice ul. Pohulanka (tel. 722 97 99). Ceny były dobre nawet w czasie największej "stalowej" gorączki. Transport oczywiście gratis.

Bloczki też ściągałem z Radomia (przypadkowa zbieżność), ale teraz zdecydowałbym się kupić w firmie MD Beton (tel. 666 15 35) gdzie kupuję L-ki nadprożowe oraz beton na stropy. Różnica po negocjacjach wyszła mi 5 groszy na sztuce. Nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukuję namiarów na tanią ziemię i gruz. Ziemia nie musi być "super", chcę po prostu wywyższyć działkę. Gruz najlepiej czysty :-? ( ten z kolei na utwardzenie drogi).

Być może ktoś z Was ma namiary- podzielcie się proszę :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem grupowicze,

poszukuję namiarów na sprawdzoną i w miarę tanią ekipę, która mogłaby pociągnąć stan surowy w tym roku. Rozglądam się również za kierownikiem budowy, któremu można byłoby zaufać. Będę wdzięczny za pomoc i przesłanie rzeczonych kontaktów na priva.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek spedza sen z powiek - wyglada na to ze za piach do fundamentow zaplace majatek :evil: Moze macie/mieliscie namiary na tani piach? Bede bardzo wdzieczna za kazdy kontakt :oops:

 

pzdr Marsjanka

 

wysłałem Ci namiar na priv :D

Witam,

Ja też prosiłabym o ten numer. Oprócz pisku szukam też 2 osób do pomocy przy usunięciu ziemi, z okolic Pruszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów! 8)

 

Jeśi można to z chęcią dołączyłbym do Waszej grupy!

Byłby to zaszczyt zgłebiać tajniki budowania wśród tak szacownych inwestorów...

Dobra! dość wazeliniarstwa :D :lol:

Budujemy z "Najlepszą z Żon" nasz mały domek we Włochach, niedaleko Ursusa...

Mamy dopiero wylane ławy, a co dalej czas pokaże...

Dołaczam się do prośby o namiar na TANI PIASEK i TANIE DREWNO.

Póki co proponują piasek 0-2 =22zl/tonę

pospółkę =32zl/tonę

 

Będę wdzięczny!

Pozdrawiam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow!

Budujemy sie w Pyrach kolo Ursywnowa i pilnie poszukujemy geodety i namiaru na kopare! Wdzieczni bedziemy takze za info o dibrych skladach budowlacnych z betonem komorkowym.

 

Dzieki i pozdrawiam wszstkich ktorym po ciezkich bojach udalo sie wydusic z urzedu dzielnicy Ursynow pozwolenie na budowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje pomocy, powiedzcie mi ile teraz kosztuje wykonanie różności z

karton-gipsu: podwieszane sufity, pułeczki itp ?

a może ktoś ma namiary na sprawdzonego fachowca ? (z Warszawy lub okolic)

Bardzo byłbym wdzięczny (może być na priva oczywiście)

 

ah, jeszcze jedno.. ile może kosztować zamontowanie parapetu z kamienia,

facet którego mam zażyczył sobie 80 - 100 zł. od sztuki. (zależnie od

długości)

 

z góry dzieki za wszelką pomoc.

pozdrawiam.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...