Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć starzy i nowi forumowicze !

 

Włąsnie wstępuje na droge realizacji marzeń tzn. mam nadzieję zacząć realizować plany budowlane. :D

Mam upatrzona działke na Poprawnej w W-wie i szukam ludzi którzy tam budują / budowali / zamierzają budować.

Jestem ciekaw wszystkiego: jak Wam poszło w Gminie? Jak wygląda sprawa przyłączy? Jak oceniacie tę okolicę (np. pod względem bezpieczeństwa teraz oraz po wybudowaniu? i wszelkie inne komentarze mile widziane !

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli nie jest Ci za daleko do Ursusa to zachęcam do przedszkola prowadzonego metodą Montessori: ul. Prawnicza 60 (numeru nie jestem pewien, ale jest szyld nad furtką).

 

Witaj Pawelko,

My zdaje sie juz sie znamy z grupy babickiej. Dziekuje bardzo za namiar. Zastanawialam sie juz nad Montessori przy Łazienkach. Nie wiedziałam, że jest też w Ursusie.

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani !

 

Czy ktoś słyszał o tym że w tej chwili w Warszawie wszystkie podziały nieruchomości musza uzyskać zgode naczelnego architekta czy jakiegoś tam innego ważniaka z kancelarii prezydenta miasta?

Powiedziano mi że aby uzyskac zgode na podział to nie robi teraz tego gmina tylko ten tajemniczy ktoś. Powiedziano równiez że to wymysł Kaczynskiego i uchwała ta straci ważnośc z dn. 1.01.2005 lub po wczesniejszym "obaleniu" jej przez NSA.

Prosze, czy ktos wie coś na ten temat? :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani !

 

Czy ktoś słyszał o tym że w tej chwili w Warszawie wszystkie podziały nieruchomości musza uzyskać zgode naczelnego architekta czy jakiegoś tam innego ważniaka z kancelarii prezydenta miasta?

Powiedziano mi że aby uzyskac zgode na podział to nie robi teraz tego gmina tylko ten tajemniczy ktoś. Powiedziano równiez że to wymysł Kaczynskiego i uchwała ta straci ważnośc z dn. 1.01.2005 lub po wczesniejszym "obaleniu" jej przez NSA.

Prosze, czy ktos wie coś na ten temat? :-? :-? :-?

Prawda! Tyle, że obecnie takie sprawy rozpatrują delegatury w poszczególnych dzielnicach. Na początku, po wprowadzeniu tej uchwały był chaos, bo nikt nie wyobrażał sobie, aby jeden centralny urząd miał wydawać takie pozwolenia dla całej Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicze potrzebuje pomocy :(

jestem na etapie zakupu pokrycia dachu, chcę kupic pokrycie razem z położeniem, aby dostać vat 7% na wszystko, dlatego jeżdzę po firmach którę sprzedają materiał i jednocześnie zajmuja się wykonastwem lub współpracują z kilkoma ekipami dekarskimi. mam nadzieję,że to lepszy pomysł niz kupienie materiału w firmię i szukanie ekipy dekarzy nie wiadomo skąd, czy może sie mylę?

czy ktos korzysłat z usług firmy zajmujacej się pokryciami dechowymi z jednoczesnym wykonastwem w Warszawie lub okolicach? jeżeli tak to z jakich firm i czy byliście zadowoleni z usługi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sideny

 

Myślę że dachmur w Jabłonnie to dobry adres na dach z wykonastwem. Trzeba tylko dobrze rozmawiac o cenie moga zejść do na prawde dobrych cen.

 

Robia tego bardzo dużo i mają własnych ludzi etatowych Mank chyba ekipy podwykonawców.

 

Poszukuję namiaru na kogoś od ogrodzenia podmurówki = przęsła i bramu z drewna w jakiś ciekawy wzorek.

 

Prosze o jakies namiary.

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo Bona traffic. nie truje i jest bardzo wytrzymały. mam takim pomalowany parkiet w mieszkaniu i dwoje małych dzieci które wyczyniają cuda na podłodze. jak do tej pory największych zniszczeń dokonał teść kręcąc się na metalowym składanym krześle - tego lakier nie zniósł. Warto jednak do późniejszej pielęgnacji stosować "firmowe" środki. są drogie ale bardzo wydajne. wystarczy umyć nimi podłogę co pół roku a w międzyczasie samą wodą. Po Ajaxach i innych podobnych robiły się smugi i wszystko się kleiło. Moi teściowie mają hartzlaka ale jest to śmierdzące świństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...