Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I mam pytanie kochani forumowicze czy jest tu jeszcze ktoś z HALINOWA pilnie poszukuje osoby, która wybudowała domek w Halinowie bo mam bardzo rózne opinie na temat gleby na terenie Halinowa - część znajomych twierdzi, że w Halinowie dom mi się zapadnie bo jest tak miękko i mokro :o aż mi się wierzyć nie chce........ :evil:

 

Witam. U mnie teraz stan surowy otwarty. Jak masz pytania to wal na priv.

Rzeczywiście z glebą nie ma tu żartów i trzeba robić badania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czy możecie polecić mi jakąś firmę zajmującą się instalacjami sanitarnymi i c.o., chodzi mi zrobienie c.o., na dole podłogówka, a na poddaszu grzejniki oraz rozprowadzenie wody, chodzi mi o kogoś sprawdzonego i profesjonalnego. Chciałbym do tego wziąść do jakąś firmę aby materiał wziąść razem z usługą i wtedy na wszystko 7% vatu, chyba bardziej się opłaca niż kupowanie całego materiału z 22% vatem.

będę bardzo wdzieczny za wszelkie namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączę, z pewnością sporo straciłam ( 52 strony postów i pewnie masa spotkań ).

Budujemy pod Radzyminem, mamy już lub dopiero stan surowy otawrty i 14-sto miesięczne bliźniaczki. Tak więc czasu na wszystko inne - niewiele.

 

Sidney mam namiar na sprawdzoną profesjonalną małą firemkę instalacyją. Sprawdzoną na etapie instalacji stanu zerowego. Są z Zielonki. Robią tylo z własnym materiałem, uważają, że to zdecydowanie sprawniej czasowo i logistycznie - i mają rację. Mają spore upusty w hurtowniach więc i nas policzyli za materiał dość atrakcyjnie. Jesteśmy już umówieni z nimi na resztę na wiosnę. Prześlę namiar na priv.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie polecić mi jakąś firmę zajmującą się instalacjami sanitarnymi i c.o., chodzi mi zrobienie c.o., na dole podłogówka, a na poddaszu grzejniki oraz rozprowadzenie wody, chodzi mi o kogoś sprawdzonego i profesjonalnego. Chciałbym do tego wziąść do jakąś firmę aby materiał wziąść razem z usługą i wtedy na wszystko 7% vatu, chyba bardziej się opłaca niż kupowanie całego materiału z 22% vatem.

będę bardzo wdzieczny za wszelkie namiary :)

W tej chwili mam instalację. Jak skończą (jeszcze kilka dni), będę coś mógł powiedzieć. Na razie wygląda nieźle, ceny wykonawstwa nie najniższe, ale już materiały konkurencyjne. A praca idzie, aż furczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Postanowiłam zwrócić się do Was z prośbą, bo jeśli tak jeszcze trochę potrwa, to chyba "wyląduje w wariatkowie". Albo ja mam pecha, albo ludzie są tacy niesolidni. Własnie już druga ekipa ode mnie odchodzi. Nie to, zebym była jakaś konfliktowa :D , odchodzą sami, bo tam gdzie zaczęli budowę musza ją skończyć. Przyszli do mnie,bo poprzedni inwestor nie chciał im płacić, więć mieli luke w terminach, zaczęli u mnie robić gładzie na dole i własnie dzisiaj sie dowiedziałam, ze ich nie skończą,bo tamten inwestor ma im zapłacić zaległą kaskę, a oni mają mu skończyć robotę. W ten sposób ja "zostaję na lodzie" bez ekipy z kredytem i nie rozliczonymi transzam. Ufff ale sie rozpisałam!!! Ale do sedna. Bardzo Was proszę o podanie namiarów na solidnych, dokładnych fachowców, którzy by skończyli u mnie wreszcie te gładzie. Napewno ktoś z Was ma do polecenia fachowców z prawdziwego zdarzenia, których juz wypróbował. Serdecznie proszę o pomoc......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacynka - trzymam kciukasy, żeby się udało :D Będzie mi miło mieć forumową sąsiadkę :D

 

Daj znać jakbyś potrzebowała jakiś namiarów.

 

Mam nadzieję, że się uda, weekend już za chwilkę i do tego czasu musimy podjąć ostateczną decyzję odnosnie tej działki. W sumie wszystko jest ok, ale martwi nas troche brak KW i brak Planu Zagospodarowania na "naszym" terenie. Trochę obawiamy sie tej procedury o WZ.

A o namiary na pewno się przypomnę :)

Pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacynka - a gdzie udało Wam się znaleźć działkę? I co zdecydowaliście się

 

Z tego co pamiętam to jakiś rok temu były robione nowe plany - chyba, że to tylko były plany moich okolic.

 

Działka zlokalizowana przy ul. Bandurskiego, niestety oferta poległa :( Powolutku zaczynamy zastanawiac się nad całkowitą zmianą lokalizacji - prawy brzeg Wisły (jesli budżet to wytrzyma :wink: ). Musimy trochę pogłówkować - cena zaczyna powoli tracić na decydującym znaczeniu. Chyba marzy nam sie okolica z całkowicie nową zabudową, coś na wzór np. Chotomowa k. Jabłonny (szkoda, że tak daleko).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacynka - szkoda, że się nie udało :( A szukaliście głębiej w Markach np. w moich okolicach? A może za Markami w kierunku Radzymina?

 

Szukaliśmy i niestety klops. Za daleko na wschód juz nie chcemy uciekać, ponieważ zaczynają się robic straszne odległości do pracy, ponadto jest perspektywa pracy na granicy Ursynowa i Mokotowa i z tym mamy trochę dylematów.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacynka - szkoda, że się nie udało :( A szukaliście głębiej w Markach np. w moich okolicach? A może za Markami w kierunku Radzymina?

 

Szukaliśmy i niestety klops. Za daleko na wschód juz nie chcemy uciekać, ponieważ zaczynają się robic straszne odległości do pracy, ponadto jest perspektywa pracy na granicy Ursynowa i Mokotowa i z tym mamy trochę dylematów.

Pzdr

 

 

 

Witaj

 

Chyba marzy nam sie okolica z całkowicie nową zabudową, coś na wzór np. Chotomowa k. Jabłonny (szkoda, że tak daleko).

 

Moja żonka pracuje na Służewcu, niedaleko Galerii Mokotów a ja w Centrum. Obecnie mieszkamy na końcu Białołęki prawie na granicy z Jabłonną. Ja dojeżdżam samochodem więc odległość nie jest dla mnie problemem ale moja luba pokonuje tą trasę w 1 godzinę i 15 min przy pomocy nieszczęsnej komunikacji miejskiej. Działka leży w Skierdach przy osiedlu Jabłonie ok. 4 km za Chotomowem w kierunku Nowego Dworu a 10 km od miejsca w którym obecnie mieszkamy.

W kwestii zakupu działki ostatnie słowo należało do żony, gdyż to ona miała dojeżdżać autobusem, więc wsiadła koło naszej przyszłej siedziby w bus TRANSLUD-u ( nowoczesne, wygodne i normalne ceny biletów ) i pojechała do centrum.

I co się okazało ?

 

Ano wyszło, że dalej a jednak szybciej.

 

Tak więc żona stwierdziła, że za cenę dodatkowego biletu będzie miała luksus mieszkania we własnym domku i że jest to "poświęcenie na które jest gotowa" :D

 

Do działki na tym terenie przekonała nas też dosyć niska cena(15$/m2) co miało też ogromne znaczenie. Co prawda z mediów jest tylo prąd ale nie uważamy tego za jakąś wielką przeszkodę. Jeśli chcesz pełne uzbrojenie to polecam działkę na ww osiedlu za ( jeśli dobrze pamiętam) 28$/m2.

Piękna okolica, las niedaleko , czegochcieć więcej ?

 

Pozdrawiam i namawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta specjalna na licytacji

 

Fotel wraz z podnóżkiem od firmy Yanomebel,

z zestawu Aplauz

 

Wymiary 73x99x86 cm

Siedzisko: pianka wysokosprężysta HR

Uwaga: możliwe inne kolory

Cena minimalna zestawu: 300

Cena katalogowa: 563 zł + 205 zł podnóżek

Zapraszamy na strone producenta http://www.yanomebel.pl

W razie pytań proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

 

zapraszamy na licytacje

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

http://212.244.189.200/nikola/fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...