Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej forumowicze ze 100licy przyłączyłem się do Waszej grupy w grudniu 2004 bo zamierzam budować domek w Rembertowie. Od początku stycznia próbuję złapać od Was jakiś namiar na w miarę taniego geodetę i nikt mi nie chce pomóc. Czy nikt z Was nie brał geodety? Nie jestem z W-wy to widać w opisie. Goście z książki telefonicznej do których dzwoniłem mają ceny z kosmosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Serdeczne dzięki ludziom dobrej woli a w szczególności sidneyowi i mlk za przysłane namiary na priva.

dana15 i Maluszek dzięki za odzew na mój apel i proszę jeśli możecie przyślijcie namiary.

Z góry dzięki

Zbieram telefony a później będę dzwonił i negocjował cenę.

 

Pozdrawiam wszystkich

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja tez wkrotce zaczynam, no i mam klopot, moze ktos z Was...

ma jakas ciocie, lub wujka :wink: :) , wiadomo o co chodzi w ZE na zoliborzu. Tam mam swoj rejon energetyczny - :o :o , bo dzialka w wawrze, mam do trafo +/- 150 metrow, no i tymczasowe (na wlasny koszt) moge chocby juz, ale docelowe do lipca 2006, byl wprawdzie geodeta naslany przez ZE, ale od jego wizyty(jakies 3 miechy) nic sie nie dzieje, a jesli nie macie wujka/ cioci/ tesciowej/albo innego innego wielbiciela AC/DC zaprzyjaznionego, to moze jakis koncept podrzucic mozecie, co z tym dalej poczac...

(polskie litery mi zjadlo - chyba kiedy zainstalowalem real player'a i dolozyla sie wyszukiwarka google do IE, tez, bidna sirota, nie wiem, co zrobic, w panelu sterowania juz tylko polski programisty zostal, a z polskich tylko ó wystepuje na forum i podczas pisania poczty. Przenosic z worda wszystko, co sie pisze, to troche upierdliwe....)

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich wawrzynów, wawrowiczów i nie tylko

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=37567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim

 

Wróciłam po dłuuugiej nieobecności, moze tym razem uda się wpadać tutaj troche częsciej, Widzę sporo nowych twarzy i coraz mniej starych, chyba pokończyli juz budowy, albo poszli na Forumowy "odwyk". My jeszcze wciaż mieszkamy w garazu ale juz niedługo , bo chata juz stoi teraz ją "tylko" wykończyć ( przy okazji siebie tez:)))

Jeśli ktos chce namiary na ludzi od kuchni i nie tylko to zapraszam

 

Pozdrowionka dla wszystkich

 

A tak przy okazji czy może ktoś się buduje w okolicy Łomnej?

 

Nulla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mało tu wpisów, nie to co np. w grupie szczecińskiej.

Wydaje mi się, że tak sie dzieje, bo grupa warszawska porozbijała się na małe podgrupy. Niby fajnie, ale efekt jest taki, że straciliśmy ze sobą kontakt. A przecież kiedyś spotykaliśmy się w miarę regularnie i nie miało znaczenia kto w jakiej części od Warszawy się buduje. Eeech, szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...