Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cieszę się, że chociaż mogłem Was poznać, bo o pogadaniu to raczej trudno mówić.... :oops: :cry: , ale myślę, że jeszcze będzie okazja....i wtedy forum wygra, poza tym imieniny (nawet Teściowa obchodzi )raz w roku, a urodziny to dopiero jesienią, więc może jakoś się uda...

Mam nadzieję

Sorki za szybkie zniknięcie, trochę zazdroszczę Wam tego posiedzenia, no ale na początek dobre i to.. :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek napisała:

fripp - musisz nam wysłać kalendarium wszystkch uroczystości rodzinnych, żebyśmy mogli następne spotkanie dopasować do Ciebie

hmmm

a mogę od siebie zacząć?(mam najszybciej), bo Junior już miał, 19.01, a 1/2 dopiero po mnie...stopniowo mogę dorzucać, dziadki to dopiero jesienią grożą -zbiorowo :D :) :wink:

To by było tak,

urodziny 24.02

imieniny 12.03

:) :) :)

Trzymajcie się i nie chorujcie, wirtualne aspirynki Wam posyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kawiarni to mnie jeszcze nie było :oops: . Zwykle jednak w pracy na forum nywam, w domu duuuużo zajęć- w pacy też, tyle,że łatwiej o podzielność uwagi,niż przy dziecku i żonie, a jeszcze do tego do szkoły pojszłem na stare lata....

A te urodziny, to :oops: :oops: :oops: nie przyjmuję do wiadomości, że już tyle mam...cholerka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bardzo modnie jest nie palić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Może wypróbują ci co mają taką potrzebę... :wink: :wink: :wink:

 

 

Ja nigdy nie paliłam i uważam, że to troszkę nie fair "dmuchać "przy niepalących :D :D :D

 

Osobiście wolę jak się nie pali, ale w knajpach w Polsce to jest niemożliwe.. Na zachodzie jakoś to zorganizowali. Ale nie chcę dyskryminować palaczy.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że spotkanie się odbyło. Może na następne się załapię :) No i liczę mocno na marzec w Muratorze.

 

Mam pytanie z innej beczki, czy może znacie i możecie polecić jakiegoś doradcę podatkowego, albo biuro rachunkowe (centrum i okolice :) ), które zinterpretuje mi przepisy? Liczę na waszą pomoc, bo już nie wiem gdzie się udać.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze Pytanie retoryczne :

 

Czemu palacze dyskryminują niepalących.????

 

My nikogo nie trujemy...................................

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

A swoją drogą to ja nie znoszę po powrocie z jakiejś imprezy obwąchiwać się i wrzucać wszystkich ciuchów natychmiast do prania.

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Ja też nie znosze jak po imprezie ciuchy śmierdzą dymem. Tylko, że ja na takim spotkaniu muratora (grupy) byłem pierwszy raz, więc nie chcę nikomu niczego narzucać... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, czy może znacie i możecie polecić jakiegoś doradcę podatkowego, albo biuro rachunkowe (centrum i okolice :) ), które zinterpretuje mi przepisy? Liczę na waszą pomoc, bo już nie wiem gdzie się udać.

Pozdrawaim.

 

To zależy w jakim zakresie, ale polecić moge. Zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...