Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja chciałam tylko powiedzieć,że pierwsze spotkanie warszawskiej grupy miało mijesce właśnie na polanie w Roztoce.

Głosuję za powtórką.

Popieram, popieram :p I nadal zapraszam do nas, ale teraz przez dwa kolejne weekendy mam zjazd, więc na razie odpadam. Ale jak już się wyszalejecie na Spotkaniu Forum, to może zrobimy swoiste poprawiny w węższym gronie?...co?...ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po urlopie!

 

A dla tych co szukają kogoś do wykończeń podaje namiar

P.Tytus 0 607 245 669

 

A jakiego typu wykończenia robi pan Tytus? :)

 

To ja sie przyłączę do pytania o wykończenia, wykańczania itp :D

 

I mam jeszcze jedno pytanie będących na etapie wykończeniówki.

Zadałem je na forum wymiana doświadczeń, ale tam nie zawsze panuje ruch, stąd wolę tu się powtórzyć.

 

Razem ze wstawieniem okien planuję również drzwi zewnętrzne.

 

Obawiam się jednak, że mogą one zostać uszkodzone przez ekipy, które będą przez nie jeszcze setki razy przechodzić. Teraz mam drzwi zbite z desek i z kłódką, ale myślę o czymś solidniejszym.

 

Jakie mieliście pomysły na drzwi zewnętrzne na czas budowy? Wstawialiście np tańsze? Czy wstawienie drzwi tymczasowych nie powodowało później problemu z zainstalowaniem ościeżnic drzwi docelowych?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy stoliczanie,

ja z innej beczki (mieszkaniowej)

kiedyś, przed kilkoma laty interesowaliśmy się mieszkaniem w Centrum w okolicy Dworca.

Z ulic Złota, Chmielna i okolicznych pochodziło 4-5 ogłoszeń.

Teraz patrzę w Trader i :o oczom nie wierzę: 200-300 ofert sprzedaży mieszkań!! na każdej z tych ulic.

Jest jakiś powód szczególny, gdy chodzi o Centrum, czy to może ogólna tendencja ??

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dla tych co szukają kogoś do wykończeń podaje namiar

P.Tytus 0 607 245 669

 

Pan Tytus robi prawie wszystko od tynków przez glazury po parkiety,jego firma jest od 1993 na rynku i ma kilka ekip, ostatnio nawiązaliśmy z nim współprace firmowo i musze przyznać że jestem zadowolona, już zaczynamy rozmowy na temat naszego domku, widziałam kilka jego prac i jest naprawdę ok

 

 

pozdrowionka

Jakie mieliście pomysły na drzwi zewnętrzne na czas budowy?

 

my w pierwszym domu zabezpieczyliśmy drzwi folią bąbelkową i płytą pilśniową , zdało egzamin

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wróciłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ale było super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Młody nauczył się jeździć. Skręca, hamuje i jeździ sam na wyciągu !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I zdobył złoty medal w kategorii : rocznik 2000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jestem dumna i blada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wróciłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ale było super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Młody nauczył się jeździć. Skręca, hamuje i jeździ sam na wyciągu !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I zdobył złoty medal w kategorii : rocznik 2000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jestem dumna i blada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Gratulacje :)

 

Opalona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy stoliczanie,

ja z innej beczki (mieszkaniowej)

kiedyś, przed kilkoma laty interesowaliśmy się mieszkaniem w Centrum w okolicy Dworca.

Z ulic Złota, Chmielna i okolicznych pochodziło 4-5 ogłoszeń.

Teraz patrzę w Trader i :o oczom nie wierzę: 200-300 ofert sprzedaży mieszkań!! na każdej z tych ulic.

Jest jakiś powód szczególny, gdy chodzi o Centrum, czy to może ogólna tendencja ??

pozdr.

 

Mieszkam w centrum i niezauważyłam jakiejś tendencji przesiedleńczej. Fakt faktem, że wiele biurowców się buduje i może to ludzi zniechęca (tłumek), nie ma gdzie parkować, może teraz centrum wyprowadziło się na obrzeża Warszawy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kampinosie. Dokładnie w Sowiej Woli. Na drodze z Leszna do Błonia wpadłem w dziurę a jechałem niecałe 60 km/h bo było ślisko. Dojechałem do Błonia a dalej już na zapasie.

 

60km na śliskiej nawierzchni?? :o :o To ty kaskader jesteś jak z taką prędkością po lodzie jeździsz... :lol:

A policję wezwałeś? Jesli nie to zapomnij o uzyskaniu odszkodowania :cry: od Gminy (lub kogo jest ten kawałek drogi w której była dziura)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...