Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powtórzę jak w grupie piaseczyńskiej, bo może komuś się przyda: namierzyliśmy skład z kamieniami w bardzo dużym wyborze i bardzo rozsądnych cenach (szukaliśmy obudowy kominka). Obróbka bardzo przyzwoita. Mają naprawdę dużo ciekawych rózności - marmury, granity, serpentynit, bazalt.

Dla chętnych podaję namiary: ABICAM - Kąty 75 Baniocha tel. (22) 790 2777, 0-601 266 516. Zjazd w prawo jadąc od Warszawy na trasie sandomierskiej (na Górę Kalwarię) jakiś kilometr za Baniochą (czyli około 10 km za Piasecznem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trzeba było młodego zostawić w domu. Zamiast gadać z ludźmi, biegałam za nim przez całą imprezę. No ale jemu się chyba podobało, więc trudno, raz na jakiś czas można się oddać altruistycznej macierzyńskiej miłości :wink:

 

...no co Ty, bawił się na 102. A ile można gadać :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trzeba było młodego zostawić w domu. Zamiast gadać z ludźmi, biegałam za nim przez całą imprezę. No ale jemu się chyba podobało, więc trudno, raz na jakiś czas można się oddać altruistycznej macierzyńskiej miłości :wink:

 

Fakt, kilka razy widziałem jak z błyskiem w oku rozglądałaś się czujnie, gdzie się młody tym razem zawieruszył... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że żona dobrze bawiła się. W dodatku jakąś nagrodę wygrała.. :)

A w temacie dzieci, to ja ich za dużo nie widziałęm.. :( Za bardzo byłem zajęty dyskusją z mężem Ew-ki. Oni mają bardzo podobny projekt do mojego.. Na prawdę miłe uczucie jak ktoś ma podobny projekt do takiego, który ja chcę kupić.. Nawet zostałem zaproszony do Olecka na pooglądanie..

A w ogóle spotkanie oceniam bardzo pozytywnie. Przed rokiem mnie nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...