Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ckwadrat, ja też bardzo żałuję, że nie zostałeś. Bakcyl odbył spacer na działce i był wymiziany, wytulony i wyniuniany przez wszystkich, a głównie dziewczyny -Luśkę, Martkę i Nullę. Myślę, że Etna stanowiłaby dla nich poważną konkurencję :p No a potem dzieci...bernovarty... :o :wink:

Nulla ja niestety 30-tego jestem na zjeździe :( Ale koniecznie musimy powtórzyć spotkanie teraz już na grillowaniu bez ograniczeń czasowych i lokalowych. Błędowo zaprasza!!! http://gify.mjw.pl/gifs/party/00000059.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I jak było na spotkaniu? Coś ciekawego ustaliliście? Może podzielicie się z nieobecnym...

Na spotkaniu było bardzo fajnie. Ustaliliśmy, że jest fajnie i będzie się fajnie pospotykać. Nieobecnych zachęcamy do udziału w przyszłych spotkaniach :D :p

Akurat nie zdąrzyłem...

Ale na prawdę starałem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I jak było na spotkaniu? Coś ciekawego ustaliliście? Może podzielicie się z nieobecnym...

Na spotkaniu było bardzo fajnie. Ustaliliśmy, że jest fajnie i będzie się fajnie pospotykać. Nieobecnych zachęcamy do udziału w przyszłych spotkaniach :D :p

 

Jagna, do dziś nie mogę sobie darować, że w twe oczy niezwykłe zajrzeć nie mogłem - postaram sie następnym razem .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulla,wspomniałaś coś o brukarzu.Jestem zainteresowana kontaktem,a może masz namiary na kostkę?

Twoje kontakty są bardzo,bardzo. :D

Zamawiam podłogę z Siemiatycz,trochę w ciemno,bo nie wiem,czy się tam wybierzemy.Widziałaś ją może u kogoś-położoną?

Pozdrawiam

 

ps.Bardzo dziękujemy za zaproszenie.Pewno,że to niedaleko-dzieli nas wspólny las. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, gdzie kupowaliście cegłę klinkierową? Potrzebuję jej na gwałt na komin, zjeździłam trochę składów budowlanych na południe od Warszawy i ... nędza. 2-3 kolory do wyboru, prawie wszędzie te same i już :cry: Wiem, że jestem wybredna, ale bez przesady - szukam tylko ciemnej brązowawej czerwieni... Widzieliście gdzieś może spory wybór klinkieru w jednym miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...