Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli ktoś ma problem z nieplanowanym kocim potomstwem:

Przygarnę kota nierasowego z rodowodem łowczym. Żeby było jasne - nie planuje dla niego żywota kanapowego, tylko bój w pierwszej linii o mój dom bez myszy. Preferowany młody wiek. Płeć i maść bez znaczenia (ale - nie ma to jak buraski, choć mój ukochany Baldwin, który żył 16 lat był w biało - czarne łatki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka jak widzieliście jest bardzo pojemna ( mimo że wąska), jak będzie nas za dużo to się przeniesiemy 50 m dalej do PUBu albo bepośrednio zrobimy sobie ognisko nad jeziorem :lol:

Wszystkie dzieci mile widziane, inne stworzenia również,

Grila i węgiel zapewniamy, mam nadzieję że krzeseł wystarczy, najwyżej jak zabraknie to zrobimy ławy i stoły z desek budowlanych :D :D :D

 

Abromba - czekamy na wasze 2,5

KZE- będzie na świerzym powietrzu pagoda ma być ładna , więc zabieraj żone i przyjeżdzajcie

Maluszek, Ckwadrat, i pozostali ze zwirzakami jak najbardziej zabierajcie, może będzie zlot bernusiów :D

Luśka Whispera - to niech urlop weżmie :lol:

Jagna - nie widzę inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z Ostrołęki

z chęcią przyłączę sie do grupy około-warszawskiej. buduje pod Ostrołęką, obecnie poszukuję kabli elektrycznych, a dom jest w stanie surowym

pozdrawiam

 

 

Patrząc jak sprawnie organizuje się grupa wrocławska, proponuję to samo stworzyć wokół Warszawy. Zbierzmy się do kupy, aby w przyszłości zamiast tracić czas na poszukiwania wymieniać informacje odnośnie towarów, cen i usług. Co wy na to mieszkańcy Warszawy,Garwolina,Siedlec,Ostrołęki i wielu innych?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nullko - nie możemy Was tak naciągać na jedzonko i myślę, że tradycyjnie każdy z nas powinien cosik co lubi na tego grillka przynieć :D Tak zawsze wyglądały nasze forumowe grillowania :D

 

O której godzinie się spotykamy?

Zdecydowanie! Impreza powinna być zrzutkowa...! I tak miło, że mamy gdzie się spotkać.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z Ostrołęki

z chęcią przyłączę sie do grupy około-warszawskiej. buduje pod Ostrołęką, obecnie poszukuję kabli elektrycznych, a dom jest w stanie surowym

pozdrawiam

 

 

Patrząc jak sprawnie organizuje się grupa wrocławska, proponuję to samo stworzyć wokół Warszawy. Zbierzmy się do kupy, aby w przyszłości zamiast tracić czas na poszukiwania wymieniać informacje odnośnie towarów, cen i usług. Co wy na to mieszkańcy Warszawy,Garwolina,Siedlec,Ostrołęki i wielu innych?

:wink:

Wejdż do Grupy Chotomów - odpowiedź z wczoraj gregora 2 - ma kable 30% tańsze od cen hurtowych . Może ciekawa oferta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie całkiem w temacie grillowym: czy ktoś z Was widział w sprzedaży w Warszawie lub okolicach włazy (pokrywy?) żeliwne, coś w rodzaju kanalizacyjnych, ale większe niż standard? Powinno to mieć wymiary co najmniej 100 x 70 cm - prostokąt, owal albo koło o średnicy 100 cm. Chodzi o to, żeby można to było wbudować w kostkę brukową. Chcę schować pod tym plastikową pokrywę studzienki od kanalizacji ciśnieniowej. Chyba włazy studzienek telefonicznych są podobnych wymiarów, ale raczej mają pokrywy betonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z Ostrołęki

z chęcią przyłączę sie do grupy około-warszawskiej. buduje pod Ostrołęką, obecnie poszukuję kabli elektrycznych, a dom jest w stanie surowym

pozdrawiam

:wink:

 

My kupowaliśmy w Łomiankach w hurtowni Bargo, z tego co wiem to ma oan kilka oddziałow, sprawdzę i dam znać gdzie jest najbliższy Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...