Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i bardzo się cieszę :)

Ja tez się cieszę, bo w dodatku zona zapowiedziła, że bedzie chyba dobrze czuć i pewnie nic nie stanie na przeciw by w niedzielę spotkac sie... 8)

W sumie z Milanówka do Ciebie nie jest tak daleko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo się cieszę :)

Ja tez się cieszę, bo w dodatku zona zapowiedziła, że bedzie chyba dobrze czuć i pewnie nic nie stanie na przeciw by w niedzielę spotkac sie... 8)

W sumie z Milanówka do Ciebie nie jest tak daleko... :wink:

 

Wciąż się cieszę :wink:

 

Czy jeszcze ktoś mnie ucieszy? Parę osób ucieszyło mnie już telefonicznie, ale wciąż czekamy na zgłoszenia na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem z grilla u Whispera i Luski. Było na prawdę super. Niech załują Ci co nie byli.. :wink:

 

Czekam na zdjęcia z impry... 8)

 

My również dziękujemy wszystkim obecnym, i przypominamuy sie tym nieobecnym. A zdjęcia... zaraz się coś z nimi zrobi. Chyba podeślę Nulli, niech wrzuci na Grille Polskie :wink: Chociaż teraz pewnie wyszabrowane od Martki mrówki... to znaczy brzozy sadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani - przypomnijcie mi ktoz to polecal swojego cudownego geodete, bo chyba mnie skleroza dopadla :)

 

A tak przy okazji - podpisalismy ta nieszczesna umowe, tyle ze z aneksem o zakresie robot i bez zaliczki - Pan od Budowania byl bardzo mily i nie stawial szczegolnych oporow. Takze teraz tylko zostalo nam zakasac rekawy i brac sie za zalatwianie dziennikow, geodetow, materialow i tym podobnych.

 

Tak sobie tez pomysliwuje czy nie wypadaloby przypadkiem zaczac jakiegos dzienniczka tu pisac... tylko kiedy ja na to czas znajde???

 

Jeszcze raz - tym razem oficjalnie (niech wszyscy widza, a co!) - chcielismy Wam Whispery i Wszyscy Obecni podziekowac za bardzo mila niedziele :)

 

goo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...