Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wot kakaja "planning ahead żenszczina" ;)

Eta żizn takaja, nużna plan ahead wsio if hotiesz move in bystro... :lol:

Nu remember szto nada wait for tynki zu wyschnąć... I wylewki nada machen... Togda dopiero możesz regipsy machen...

I wsio it znaju. Tak budu do everything. De ne prekupes, micho. First tynki, patom wylewki a pote (to grecki!) wsio will be gatowyje, ja kiero new ekipa pour ocieplenia. Or my budiem do it sami. No, gracia for dobre advices :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wot kakaja "planning ahead żenszczina" ;)

Eta żizn takaja, nużna plan ahead wsio if hotiesz move in bystro... :lol:

Nu remember szto nada wait for tynki zu wyschnąć... I wylewki nada machen... Togda dopiero możesz regipsy machen...

I wsio it znaju. Tak budu do everything. De ne prekupes, micho. First tynki, patom wylewki a pote (to grecki!) wsio will be gatowyje, ja kiero new ekipa pour ocieplenia. Or my budiem do it sami. No, gracia for dobre advices :p

 

 

No i zgupłem, panie... Tak nam się zbabelowało, że już sam nie wiem czy ty chcesz (quiero) ta ekipa czy ty kierownik (kiero) ta ekipa... Nie daj boże jeszcze w jidisz coś zaczniemy mówić, no i będzie bardzo całkiem nietopsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "quiero", w sensie miało być. Jeszcze trochę i chcąc się popisać przed Tobą, musiałabym stos słowników wyciągnąć a pisanie jednego posta zajęłoby dziesięć minut... :lol:

Ale za to wszystko na temat ociepleń. Aczkolwiek pewnie przez opcję "szukaj" Twoich cennych uwag nikt nie znajdzie... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat - jesteście w Radzyminie :o i nie zajrzeliście do nas :( Niedobrze :(

 

Maluszek, niestety, ta "wschodnia" obecność jest tylko symboliczna :(. A tak chciałem znowu dokopać bolszewikom :wink: :lol:. Cały weekend byłem na budowie (zwoziłem parkiet, kleje itp. - straszne ilości tego wyszły) a opal z małym do końca miesiąca siedzą nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat - jesteście w Radzyminie :o i nie zajrzeliście do nas :( Niedobrze :(

 

Maluszek, niestety, ta "wschodnia" obecność jest tylko symboliczna :(. A tak chciałem znowu dokopać bolszewikom :wink: :lol:. Cały weekend byłem na budowie (zwoziłem parkiet, kleje itp. - straszne ilości tego wyszły) a opal z małym do końca miesiąca siedzą nad morzem.

 

szkoda :( A kiedy zamierzacie się przeprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A kiedy zamierzacie się przeprowadzić?

Może przed końcem września damy radę, najpóźniej październik. Zostały nam same drewniane prace (parkiet, schody), malowanie i instalacja kontaktów i światełek (przynajmniej tych w sufitach podwieszanych).

Ale macie fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A kiedy zamierzacie się przeprowadzić?

Może przed końcem września damy radę, najpóźniej październik. Zostały nam same drewniane prace (parkiet, schody), malowanie i instalacja kontaktów i światełek (przynajmniej tych w sufitach podwieszanych).

Ale macie fajnie...

 

To już niedługo :D Trzymam kciuki za przeprowadzkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Jagna ta ekipa, to sprawdzona? Szukam ekipy do tynków. Byłem już umówiony od 1 września, ale szef firmy stwierdził, że on już się umówił z innym. Co za życie, podobno tak cięzko z pracą, a ja mam ciężko z ekipą :( Mam już ułożoną elektrykę i pierwsze włamanie do domu :evil: czas nagli, chcemy z żoną przed zimą zamknąć dom i zainstalować alarm, ale tynkarzy nie mam :cry: Pomóżcie...proszę. Może, ktoś ma namiar na sprawdzoną brygadę i jeszcze niedrogą;) /ale mam marzenia/ Pozdrawiam Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Jagna ta ekipa, to sprawdzona? Szukam ekipy do tynków. Byłem już umówiony od 1 września, ale szef firmy stwierdził, że on już się umówił z innym. Co za życie, podobno tak cięzko z pracą, a ja mam ciężko z ekipą :( Mam już ułożoną elektrykę i pierwsze włamanie do domu :evil: czas nagli, chcemy z żoną przed zimą zamknąć dom i zainstalować alarm, ale tynkarzy nie mam :cry: Pomóżcie...proszę. Może, ktoś ma namiar na sprawdzoną brygadę i jeszcze niedrogą;) /ale mam marzenia/ Pozdrawiam Jurek

 

Do jakich tynków? U mnie robili gipsowe, ekipę moge polecić. Po 22 z materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...