Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam sąsiadów,

my już stan surowy zbudowalim a na grupie po raz pierwszy :oops: Niniejszym się melduję.

Chyba jeszcze sezon się nie zaczął bo jakoś tak cichutko sądząc po ilości postów.

 

Szukam dobrego dekarza - pewnie robili u Was specjaliści, których byście polecili ze spokojnym sumieniem. Mogę prosić o wsparcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem z Wawra, wykańczam domek, oczywiœcie nie może być za miło, ponieważ w ten weekend miałem WŁAMANIE i ukradli nam:

 

piec ULRICH Kondensich KOMPRESSOR KO21

zasobnik ULRICH 140l

umywalkę, kibelek podwieszany KOŁO VARIUS

... i narty czarne NORDICA

 

może ktoœ się do Was zgłosi, wštpliwe ale może mój numer 501165264

 

ku przestrodze powiem jak:

wszystkie wkładki typu yale zostałe wyrwane, podobne atestowane sš równie dobre jak zwykłe (!),

weszli drzwiami tarasowymi na odwiert nie dali rady więc wyłamali, miały antywyważeniowe okucia, jedno okucie wyrwało futryne drugie pękło. Œcisła zabudowa nikt nic nie słyszał, i to tak do dupy, oczywiœcie nie ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Proszę Was jako stałych bywalców forum o radę dotyczącą okien. Przeczytałam kilka stron forum szukam dobrych okien. Mam pewne pojęcie na ten temat. Zwiedzanie sklepów z oknami, teraz to forum. Chcę wymienić okna w domu. Jest tego 14 sztuk. Ze względów finansowych zdecydowałam sie na plastikowe. Z odwiedzin w sklepach wybrałam cztery rodzaje Thermoplast, Decunick, Gealan i Veka. Boję się zaryzykować sporych pieniędzy wybierając nieznaną firmę. Na forum szukam okien zauważyłam kilku sprzedających. Czy ktoś z was miał z nimi kontakty, czy możecie ich polecić lub kogoś innego.

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzozo - mysle ze powinnas sie udac na forum "wymian doświadczeń" i tam oczytać. Ja niestey w kwestii okien plastikowych nic nie powiem bo zdecydowalam sie na drewniane:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=2695

 

a co do mnie to ruszyło! oj dzieje sie dzieje. Juz mieliśmy pierwsze poprawki w projekcie i zmiana ław z 50 na 65 i 80 (w zaleznosci od domu.... Konstruktor sie zgodzil i dobrze bo alternatywa było kopanie paisku gliniastego an gkebokośc około 1,5 metra....

 

Jutro lejemy pierwsze fundamenty (pod pierwszym domem) - szlunki przygotowane, chudziak wysypany, papa poloona! Wio!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Informacja dla tych, którzy jeżdżą przez Wesołą trasą jak autobus 415 i robią ogródki: na odcinku między Zieloną a ośrodkiem MSWiA pod linią wysokiego napięcia zrobiono oczyszczenie z roślin spychaczem. Bez szkody dla przyrody można nawyciągać całe karpy wrzosu, borówki i trochę drzewek - niestety głównie sosenek i brzóz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Patrząc jak sprawnie organizuje się grupa wrocławska, proponuję to samo stworzyć wokół Warszawy. Zbierzmy się do kupy, aby w przyszłości zamiast tracić czas na poszukiwania wymieniać informacje odnośnie towarów, cen i usług. Co wy na to mieszkańcy Warszawy,Garwolina,Siedlec,Ostrołęki i wielu innych?

 

witajcie,

kończę budowę pod Pruszkowem, może się załapię do grupy ;) ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich!

 

Buduję dom z piwnicą, która ma mieć ściany lane z betonu. Potrzebuję pożyczyć szalunki na czas robót (lipiec). Google pokazuje gł. firmy, które produkują szalunki na budowy przy których mój domek to ziarnko piasku :-).

Bedę wdzięczny za sugestie, gdzie można szukać szalunków systemowych, o rozmiarach i wadze dostosowanych do domków jednorodzinnych, żeby obyło się bez dzwigu ;-), w okolicach Warszawy (najlepiej zachodnia część), w rozsądnych cenach oczywiście.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...