Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam...

 

Przepraszam, że tak na grupie, ale tutaj jest największy ruch. Do pierwszaków forumowych nie należę, więc pozwoliłem sobie :)

 

Jako, że los pchnął mnie na wody stolicy (już prawie rok temu), a na moje mieszkanie przyjdzie mi jeszcze poczekać trochę (do około listopada 2007) to mam sytuację taką:

 

Dotychczas mieszkałem ze znajomymi w wynajętym dosyć dużym mieszkaniu. Teraz oni zmieniają lokal....a dla mnie to mieszkanie jest trochę za duże.

 

Dlatego też jeśli macie jakieś mieszkanie do wynajęcia (takie dla dwóch osób 1-2 pokoje w okolicach bliskiej Woli - możliwie najbliżej np. Towarowej i Solidarności to dajcie znać. Najchętniej wynajałbym je od połowy września. Nie muszą być luksusy, a jako, że raty kredytowe do mnie się zbliżają, to drogie też nie musi być :)

 

Jeślil macie takie M lub znajomi mają....i kogoś szukają to dajcie znać.

 

PS. Nie jestem już studentem (niestety), nie mam małych dzieci (uff) ani zmierząt (czasem by może rozweseliły). Uciążliwości dla sąsiadów nie przewiduję.

 

Jakby co, czekam na kontkt...na priva.

 

Niestety mam ograniczony czas, bo muszę szybko dosyć się zdecydować.

 

Pozdrawiam

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam z sąsiedniego forum budujących VIRGO. Właśnie postawiliśmy domek w Ożarowie Maz - Ołtarzewie i mamy do sprzedania stemple budowlane okolo 120-130 szt. długości 2,8 - 3,0 m i 35-40 szt długosci 3,8 - 4 m.

 

Jakby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość na maila.

 

M & B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam

 

zglaszam sie dowas z ogromna prosba o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek ekipy do uzupelnienia kawalkow sciany pod wiezba oraz odeskowania wiezby i opapowania

pierwsza ekipa nawalila a druga niemogac sie doczekac dokonczenia swojejj roboty obecnie moze przyjsc dopiero we wrzesniu(wcale sie im niedziwie , ale teraz stoje w miejscu od 3 tygodni )

 

prosze poratucie namiarami na jakies ekipy, bede dzwonic i spradzac moze gdziessie wstrzele roboty mam gdzies na tydzien

 

ekiopy tynkarskie wewnetrzne i do ocieplen tez sa mile widziane, glazurnicy itp bardzo chetnie przyjme

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

MOI MILI jako że we Wrześniu planujemy START proszę napiszcie gdzie kupowaliście na początek materiały na FUNDAMET {BLOCZKI,ZBROJENIE,DESKI, ITD } i jeszce MAX 220 i U-220.

skąd Beton i może jeszcze dało by rade CENĘ jaką uzyskaliście

serdeczne dzięki {przerażeni INWESTORZY :wink: :lol: :lol: :wink: }

 

POZDRO.....

:wink: :roll: :roll: :wink: :roll: :wink: :roll: :wink: :roll:

 

 

A I JESZCZE JEDNO KTO Z KOLERZEŃSTWA MA POMPE CIEPŁA i jaką prosił bym o opinie,spostrzeżenia,sugestie,rady i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć jak się ma już tyle budowy za sobą:)

10 miesięcy temu byłem w podobnej sytuacji i wiem, że nie swięci garnki lepią.. :wink:

Tez się obawiałem, tez moja wyobraźnia działała i .. jakos poradziłem sobie. Tak więc Ty też dasz radę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam Grupę. Do wawki mi najbliżej bo z niej mam chleb. Ale kupował tu nie będę... Co to to nie. W moim zapadłym Mińsku i okolicach ceny są nieco rozsądniejsze niż w Stolicy. Tak więc jak ju z zacznę budować po towar (mam nadzieję) nie będę daleko jeździł. Ale jak na razie rekonesans i zgłębianie wiedzy teoretycznej, głównie z Forum. Pozdrawiam i z czasem, w miarę postępu prac proszę o komentarze, please
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem z Wrocławia, mam problem ze znalezieniem ekipy do prac murarskich. Za pośrednictwem FORUM zaproponował swoje usługi p. Mirek Nurzyński z Warszawy,

koordynujący pracę ekip, i nam polecił ekipę p. Ryszarda Grzebiety, który aktualnie pracuje w okolicach Poznania.

Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia we współpracy z którymś z tych panów, dajcie proszę znać na priva.

P R O S Z Ę !!!!!

 

halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spadło czyżby w WARSZAWIE NIKT NIE BUDOWAŁ

Witam

Wielkimi krokami zbliża się wylanie HUDZIAAKA { koniec tygodnia} :lol: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: a my za bardzo nie wiemy jak poradzić sobie z KANALIZACJĽ STANU 0, :o :o :o :o :-? :-? :-? podeœlijcie proszę jakieœ spostrzeżenia i inne opinie.

A może ktoœ jest w podobnym etapie z chęciš bym podpatrzył jak to się ROBI. :D :D :D :D

Oczywiœcie namiary na HYDRAULIKÓW też wskazane i z góry Bardzo Dziękujemy.

I jeszcze jakimi kosztami może się to zamknšć

 

POZDRO......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że grupa warszawska kompletnie się rozlazła na podgrupy...Sama też tu praktycznie nie zaglądam. Nie ma sensu polecać składu w okolicach Łomianek komuś spod Piaseczna. Najlepiej będzie jak ustalicie swoją "podgrupę :wink: ) i dopiero jak tam nie znajdziecie namiarów, to uderzajcie do Grupy Głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Attn, Pawel i Renia

 

 

Strop teriva zamawiałem w Starych Babicach. Mogę polecić tę betoniarnie.

 

Więźbę zamawiałem impregnowaną ciśnieniowo pod Radomiem, w Kozłowie. Generalnie też nieźle, ale to biorąc poprawkę na polskie realia. W kategoriach bezwzględnych to kiszka, impregnat lokalnie wtłoczony do 5 cm wgłąb, lokalnie tylko do 5 mm. Spodziewałem sie tego, ale jak zobaczyłem jak robiona jest impregnacja zanurzeniowa w Polsce (2sekundy !!!) :evil: , to uznałem , że moja więźba jest cool.

 

Czy zamówiłbym tam raz jeszcze? Chyba tak, z tymże nie na pewno.

Nie wiem, gdzie robią to lepiej za rozsądne pieniądze. Na pewno nie w Antoninie pod Warszawą. Tam znajomy zamawiał, dopiero dostał towar :o . Kicha na potęgę.

 

pozdrawiam holikk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Warszawiaków.

 

My jesteśmy baaardzo początkujący :oops: - zaraz po etapie "hura! chcemy zamienić to blokowisko na dom!" a będący na etapie "gdzie nasze miejsce na ziemi?". Decyja była szybka i zainspirowana min. doświadczeniami tego forum.

 

W związku z tym mam nieśmiałe pytanko do "weteranów": my dopiero zaczynamy orientować się w wyborze gruntów w okolicach Warszawy. Czy możecie nam coś polecić, np. swoją okolicę jeżeli spełniła Wasze oczekiwania? Sercem jesteśmy za Kampinosem (Klaudyn, Izabelin, Laski, Stare Babice) lecz ceny na działki budowlane są tam z kosmosu a boimy się trochę kupić rolnej, choć w ostateczności.

 

Z góry przepraszam, jeżeli mimo spełnienia wskazówki przy nicku nie znalazłam aktualnej odpowiedzi, dopiero poznaję forum - w takim przypadku dajcie proszę namiary na dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Warszawiaków.

 

W związku z tym mam nieśmiałe pytanko do "weteranów": my dopiero zaczynamy orientować się w wyborze gruntów w okolicach Warszawy. Czy możecie nam coś polecić, np. swoją okolicę jeżeli spełniła Wasze oczekiwania? Sercem jesteśmy za Kampinosem (Klaudyn, Izabelin, Laski, Stare Babice) lecz ceny na działki budowlane są tam z kosmosu a boimy się trochę kupić rolnej, choć w ostateczności.

 

 

Zapraszam na drugą stronę Kampinosu. Taka np. Sowia Wola gm.Czosnów. Zacne miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...