Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No no muszę powiedzieć, że zainspirowałeś mnie i mojego drugiego połówka i w następny weekend jedziemy rowerkami poeksplorować okolicę! Odwiedzimy tez okolice Kępy Kiełpińskiej, tamte tereny też wyglądają interesująco.

 

Kępa Kiełpińska ok 150 pln za m2, kolega ma tam ziemię i nawet zamierzał sprzedawać, coś powyżej 1000 m2 z mediami za 100 000, tanio...ponieważ, niestety jedną dzialke nie zabudowaną dalej jest cmentarz :-? . Łomianki ok 50 euro za m2 i to byle jakie ziemie, ta strona jest droga, taniej w stronę Poznania i Krakowa,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów z grupy Warszawskiej

Jak członek grupy Babickiej wyczerpałem już możliwości poszukiwawcze w dziedzinie ekip do ogrodzenia (część w klinkierze). Proszę Was o pomoc w tej materii.

 

Obecna ekipa wystawiła mnie do wiatru (zwodzili mnie 1,5 miesiąca) i muszę pilnie (w tym roku) znaleźć kogoś kto wykona mi 100mb ogrodzenia. Jeśli możecie to pomóżcie biednemu inwestorowi :-)

Jeśli można to wiadomość na Priva ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem juz w grupie Piaseczyńskiej choc chyba powinienem w Grójeckiej, ale takiej niema :cry: ).

Postanowiłem spróbować tutaj.

 

Szukałem już prawie wszędzie, może wy mi pomożecie?

Czy ktos z was ma barakowóz, kontener lub przyczepę do odsprzedania ewentualnie pożyczenia na 2 miesiące?! :oops:

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

witam

polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .

u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja..... na razie już skończyli . telefon do pana Mariusza podam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kasiaR

Witam , poszukuję dekarza , który ma doœwiadczenie z gontem bitumicznym<<

 

Jeszcze nie znam takich ale szukając trafiłem na gościa, który robi 1500 m2 dachu. Chyb nieźle mu to wychodzi. Sam fakt, że podjął się takiej roboty już o czymś świadczy.

Jeśli będziesz miała problemy ze znalezieniem napisz na priv a prześlę Ci namiary na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Warszawiaków.

 

W związku z tym mam nieśmiałe pytanko do "weteranów": my dopiero zaczynamy orientować się w wyborze gruntów w okolicach Warszawy. Czy możecie nam coś polecić, np. swoją okolicę jeżeli spełniła Wasze oczekiwania? Sercem jesteśmy za Kampinosem (Klaudyn, Izabelin, Laski, Stare Babice) lecz ceny na działki budowlane są tam z kosmosu a boimy się trochę kupić rolnej, choć w ostateczności.

 

 

Zapraszam na drugą stronę Kampinosu. Taka np. Sowia Wola gm.Czosnów. Zacne miejsce :)

 

Super tanio, ale trochę dalej i pielknie bardzo - Żabia Wola i gmina bardzo przyjazna - na pozwolenie na budowę czekaliśmy miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .

u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja..... na razie już skończyli . telefon do pana Mariusza podam na priv

mam kilka zdjęć łazienki ( zrobionej przez ekipę p Mariusza ) - zainteresowanym mogę wysłać na maila

 

pozdrawiam slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

Czy ktoś z szanownych grupowiczów współparacował lub korzystał z usług projektanta architektury i kierownika budowy Pana Romana Lisa z Marek k/Warszawy? Jeżeli tak to proszę o wszelkie informacje i opinie na temat takiej współpracy, ponieważ rozważam możliwość skorzystania z jego usług. Za wszelkie informacje z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kasiorek SZUKA DZIAŁKI

Kochani

No i przyszła na mnie kolej, szukam działki, chyba się starzeję bo zaczynam odczuwać potrzebę stałego miejsca na ziemi, mam dosyć bloków, chociaż wygodne.

Szukam działki1500 - 2000 okolice Wilanowa, Powsina lub Kampinosu z dobrym dojazdem komunikacją miejską.Może gdzieś koło Was jest jakiś kącik do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...