Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

SPRZEDAM PUSTAKI STROPOWE - TERIVA

 

Zostało mi jakieś 60 sztuk (w tym ok 20 podeklowanych na placu) pustaków stropowych. Są takie jak tu: http://www.solbet.pl/teriva_i.php

Sprzedam po zeszłorocznych cenach, chcę ich się po prostu pozbyć. Mam też 2 belki stropowe ok. 3-metrowe (muszę je dziś dokładnie zmierzyć).

Pustaki: 3,40zł/szt (teraz kosztują ok. 4,20netto)

Belki: 10zł/mb (teraz 18zł/mb)

 

Do odbioru k/Nowego Dworu Mazowieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawiacy, potrzebna nietypowa pomoc dla zaginionego NIEWIDOMEGO psa

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1774292#1774292

 

przeklejam z dogo apel Marki, blagamy pomozcie to genialny pies, ktoremu cudem udalo sie znalezc dom na Swieta 2005

 

jest NIEWIDOMY!

 

Być może pamiętacie niewidomego Białaska z sochaczewskiego schroniska, który został adoptowany w Święta Bożego Narodzenia 2005 r.

 

Psiak zamieszkał w warszawskim Aninie i wiódł szczęśliwe życie aż do wczoraj...

Wczoraj wieczorem wymknął się z posesji przez niedomkniętą furtkę i... zaginął!!!

Jego właściciele zjeździli dzisiaj cały Anin - psa nigdzie nie ma.

 

Będą też wieszali plakaty - ale tu trzeba działać bardzo szybko bo pies jest NIEWIDOMY!!! Jego szanse na przeżycie maleją z godziny na godzinę - w każdej chwili może wpaść pod samochód!!!!

 

Dlatego organizujemy jutro rano (NIEDZIELA 22,04, g.9.00) akcję poszukiwawczą i bardzo proszę wszystkich o pomoc!!!

Spotkamy się jutro rano o 9.00 na stacji kolejowej w Aninie, podzielimy na grupy i ruszymy w miasto na poszukiwania.

 

Im nas będzie więcej - tym większe szanse ma pies - więc błagam o pomoc WSZYSTKICH!!!

 

Acer nas teraz bardzo potrzebuje...!

 

Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i może pochodzić/pojeździć i rozejrzeć się za psem już dziś - bardzo o to proszę!!!!!!!!!

 

Telefon do opiekunów Białaska-ACERA : 0-607 137 700

http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Adoptowane/Acer22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

witam Sąsiadów :)

poszukuję pilnie ziemię do wyrównania działki. Czy możecie mi przesłać jakieś namiary?

 

P.S. Jeśli Ktoś jest zainteresowany, mam też do sprzedania pozostałe z budowy pustaki terriva (130szt.), pustaki suporex-gazobeton biały (300szt. - 24x24x59 oraz 210szt.-12x24x59cm) - na paletach.

pozdrawiam

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Grupo Warszawska

 

Mam pytanko, gdzie sie udać po odkurzacz centralny.

 

Facet z Bartyckiej wycenił robotę na 7700 zł :o :o :o

 

Troche za duuuuzo...

 

Chcielibysmy zrobic ew instalacje pod wylewkami, a potem ew. dokupic jedn. centralną - ale zeby instalacja juz byla...

 

jak sobie z tym problemem poradzic, do kogo sie udac?

 

z gory dziekuje wszystkim kotrzy zechca mi pomoc w odpowiedzi na to pytanie...

 

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Grupo Warszawska

 

Mam pytanko, gdzie sie udać po odkurzacz centralny.

 

Facet z Bartyckiej wycenił robotę na 7700 zł :o :o :o

 

Troche za duuuuzo...

 

Chcielibysmy zrobic ew instalacje pod wylewkami, a potem ew. dokupic jedn. centralną - ale zeby instalacja juz byla...

 

jak sobie z tym problemem poradzic, do kogo sie udac?

 

z gory dziekuje wszystkim kotrzy zechca mi pomoc w odpowiedzi na to pytanie...

 

 

Pozdrawiam

J.

 

U mnie całą instalację pod wylewki zrobili hydraulicy. A o jedn cent będę się martwić jak będę miała nadmiar gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą ze Zbigniewem Stanisławem Pieńkowskim z Puznówki/Pilawy, który w tym sezonie budowlanym działa na terenie Okuniewa, Cisia, Halinowa i Otwocka. Polecam lekturę Czarnej Listy Wykonawców.ttp://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=42058&postdays=0&postorder=asc&highlight=czarna+lista&start=60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...