Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witajcie!!!

 

Może troszkę napiszę...jakiś czas temu byłem aktywny na Forum, kiedy to budowałem z rodzicami dom. Niestety nie było mi dane w nim długo pomieszkać, bo przeprowadziłem się do Warszawy.

 

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu odbieram mieszkanie od dev elopera i sporo się naczytałem, że dobrze mieć jakieś fachowe oko przy sobie. Chodzi o weryfikację czy wszystko jest ok i czy działa. Co prawda odbierałem kilka prac od fachowców przy budowie domu, ale tutaj jednak chciałbym wiedzieć, że na 100% wszystko jest ok, bo przecież po podpisaniu protokołu odbioru, to już lipa.

 

Czy ktoś z Was, albo z Waszych znajomych mógłby mi pomóc? Mieszkanie jest na Bemowie w Warszawie.

 

Jeśli tak, to poproszę o informację na priv lub mailem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

jestem tutaj nowa i zupełnie zielona w temacie :). Jak dobrze pójdzie w przyszłym roku czeka nas budowa :) (okolice dalekiej Białołęki). W związku z tym prośba do doświadczonych, którzy już przebyli (albo są w trakcie ;) ) tę drogę o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: kierownika budowy; ekipę - razem lub osobno - fundamenty, ściany, dach; kogoś od ogrodzenia; pana co ma koparkę umie się nią posługiwać i przy okazji potrafi przesadzić kilka drzewek (samosiejki-ale jakie piękne!); speców od instalacji-gaz, elektryka etc. I wszystko inne co wyda Wam sie godne polecenia i może się przydać, a o czym być może jeszcze nie mam pojęcia. A macie może jakiś patent w jaki sposób -niedrogo- załatwić ziemię (duża różnica poziomów terenu)?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na firme wykonawczą Pieńkowskiego z Puznówki k. Pilawy

Potwierdzam w 100 %. U mnie rozgrzebał strop, kasę wziął i zniknął. Prawdopodobnie znalazł innego inwestora, z którego wydoi kasę i pójdzie dalej. Omijajcie z dalejka Stanisława Zbigniewa Pieńkowskiego.

To najzwyklejszy OSZUST.

 

Potwierdzam to co napisane. U mnie efekt był podobny. Wiem że również hurtownicy bardzo poszukują Pieńkowskiego z Puznówki. Nie dajcie się nabrać. Z nieoficjalnych informacji wiem, że znalazł następnych naiwnych i podobno robi jakąś szkołę. Strach się bać !!!!! UWAGA PIEŃKOWSKI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 1 month później...

pierwszy raz tutaj, ale moze się uda:

 

W maju chcę w końcu zacząć budowę w Wawrze. Na tą chwilę mam nastepujace, i juz dość pilne, potrzeby i stad prośba o Waszą pomoc:

 

- szukam ekipy do wyprowadzenia stanu surowego

 

- szukam kierownika budowy i inspektora nadzoru

 

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam serdecznie grupę warszawską,

 

czytam, że jest tu chyba kilka osób z okolic wawy..

to może i ja się dołączę.. :lol:

w fajnym gronie zawsze raźniej..

 

chcemy zacząć budowę,

działka leśna, projekt mamy już od dawna,

tylko długo zapinaliśmy formalności..

 

ale niestety nie mamy jeszcze ekipy,

bo los naszej działki wisiał na włosku,

.. wytyczono przez nią drogę S17 w wariancie 3,

ale wygrał wariant 1, czyli poszerzą od zakrętu drogę lubelską..

Trochę się uspokoiliśmy, :D :D

ale ceny..

a w międzyczasie ceny oszalały..

Jeśli ktoś zna dobrą i nie wygórowaną cenowo brygadę do stanu surowego to b.poproszę o namiar..

 

pozdrawiamy,

Życzę wszystkim dobrego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...