Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Pytanie, jak wszyscy.

Szukam sprawdzonego hydraulika do położenia nowej instali CO (8 punktów) i zrobienia zamkniętego obiegu ciepłej wody.

Instalacją do połozenia w istniejącym domu (Warszawa- Sadyba). Nie obejdzie sie bez bruzdownicy:)

Z góry dziękuje za namiary,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania:

1. stemple budowlane sosnowe ok. 130 szt. dł. 2,93m-2,97m. Używane tylko raz! Cena: 4 zł/szt.

2. 50 szt. (1 paleta) bloczka keramzyt.-.bet. do stropu Teriva. Cena: 3 zł/szt.

Lokalizacja: Wiązowna

Odbiór we własnym zakresie.

tel. 0 608 058 488

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Nowocień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was potrzebuje dobrego alarmu, to z całą odpowiedzialnością polecam forumowego Zbycha :D

Bardzo rzeczowy człowiek, a do tego punktualny i słowny. Od roku korzystamy z alarmu i jest rewelacyjny! Niedawno mieliśmy próbę włamania i dzięki alarmowi Zbycha skończyło się jedynie na podrapanym oknie :D

Jedyny minus, to czas oczekiwania na usługi ZBYCHA, ale to akurat rozumiem. Trzeba by go sklonować, żeby u każdego klienta mógł być "na już" :wink:

Jak patrzę na alarmy u rodziny i znajomych, to zapewniam, że warto poczekać na Zbycha...

To w zasadzie jedyny fachowiec z forum, z którego usług korzystałam, ale jeśli inni pracują równie doskonale, to żałuję, że nie skorzystałam z ich usług :(

 

Pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
poszukuję spawacza do wykonania stalowych ram konstrukcji dachu. może ktoś dysponuje namiarami lub mógłby polecić...

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

nie moge znaleźć tel, ale facet ma warsztat ślusarski w Olszewnicy starej, jadąc w strone chotomowa po lewej stronie.

Ja ostatecznie zrezygnowalem z konstrukcji stalowych(przerojektowalem), ale dwa razy bylem u goscia i rozmawialem. Konkretny rzeczowy i sympatyczny.

 

Moze wykonac konstrukcje, przywiezc i zmontowac.

 

Chyba ta pomoc to już spóźniona będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
poszukuję spawacza do wykonania stalowych ram konstrukcji dachu. może ktoś dysponuje namiarami lub mógłby polecić...

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

polecam http://www.zumi.pl/107758,Stafil._Tadeusz_Filipiak,Lomianki,firma.html

u mnie przygotował i pospawał na dachu 2 ramki stalowe o łącznej wadze 1700 kg w ciągu 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam!

Czy ktos z Was moze ma kontakt do hydraulika z Nowego Dworu Mazowieckiego Pana A. Boraczynskiego??? Robi tez na terenie calej Warszawy... Ostatnio byl w szpitalu, po czym kontakt z Jego komorka sie "urwal" - "nie ma takiego numeru. :roll:

Podejrzewam, ze cos musialo sie stac z Jego komorka i nie ma juz starych kontaktow, bo to porzadny gosc, odezwal by sie jakby mial do nas kontakt.

Jesli ktos ma nowy kontakt to bede wdzieczna za podanie go na PW.

Dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do więźby i krycia:

 

pan Wojtek (są z Mazur, ale robią w całej Polsce praktycznie)

602 777 760

 

Jest dziwnie małomówny ale robota się im w rękach pali.

 

potwierdzam, u mnie też robił i więżbe i krycie dachu, jestem bardzo zadowolona, uwineli sie bardzo szybko, jak to mówili moi "wszystko widzący sąsiedzi" świt ich przyganiał na dach i noc zganiała. Nie straszna im była ani pogoda ani nie zbyt komfortowe warunki lokalowe.

 

polecam w 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...