Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik

 

już nieaktualne

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

czy przypadkiem nie potrzebuje ktoś grzejników BUDERUS? Zrobiliśmy z mężem podłogówkę w domu kupionym od dewelopera i mamy na zbyciu :)

 

model LOGATREND VK-profil czyli montowane do podłogi, grzejniki sprzedaję z termostatami, są zafoliowane fabrycznie, 7szt., do obejrzenia w Jankach

 

Na allegro kosztują 3066zł, ja sprzedaję za 2200zł

 

gg 4652522

601 375 055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę,

 

Mam pytanko o odbiór budynku w PINB w Warszawie przy Bagatela 14. Czy koniecznością jest posiadanie stałego przyłącza energetycznego do budynku żeby odebrac dom? Czy oddawał ktoś mając tylko prowizorkę, albo mając tylko warunki i umowę na stałę przyłącze bez stałego podłączenia?

Pani w PINB poinformowała mnie że musze mieć protokół odbioru przyłącza ze STOENu, ale nie wiem na ile byłą tego pewna a na ile mówiła bo jej się tak wydawało.

 

Jak rozwiązać problem ze Stoenem na Rudzkiej, który to Stoen chce mi wcisnąć na działkę stację trafo i od tego uzależnia podłączenie mnie na stałe. Nie chcę mieć trafo na działce a brak stałego przyłącza to brak odbioru budynku. Brak odbioru budynku to problem z bankiem bo warunki na jakich mam kredyt mogą ulec drastycznej zmianie na moją niekorzyść w momencie gdy nie zmieszczę się w terminie z oddaniem domu.

 

MIał ktoś podobny przypadek tzn. kłopot ze stoenem a co za tym idzie z odbiorem budynku w pinb? prosze o pomoc bo sprawa pila i pozdrawiam.

 

St.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

szukam ekipy budowlanej budowa domu kasjopea MG Projekt na Wawrze.

Jeżeli ktoś mógłby polecić ekipę z którą np kończy własnie budowę a współpraca układała sie dobrze prosze o info na forum albo na priva [email protected]

JEżeli jakieś ekipy byłyby zainteresowane prosze o poważne oferty.

Dla poglądu link do projektu http://www.mgprojekt.com.pl/domki/kasjopea/index.php

Pozdrawiam

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę,

 

MIał ktoś podobny przypadek tzn. kłopot ze stoenem a co za tym idzie z odbiorem budynku w pinb? prosze o pomoc bo sprawa pila i pozdrawiam.

 

St.

 

Tez mamy taka sytuacje, mieszkamy juz od roku a cigale nie mamy odbioru, wlasnie dlatego, ze nie mamy przylacza. Ostatnio bank sie upomnial o dokumety odbiorowe (a juz myslalam, ze zapomnieli :((. Musielismy sie do nich zwrocic z prosba o przedluzenie terminu przekazania dokumentow i czekamy na aneks do umowy. Troche sie orientowalam w tym temacie i wedlug mojej wiedzy bez przylacza nie da sie odebrac budynku. Chyba, ze tobie sie uda jakos sprawe zalatwic. W razie czego podziel sie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Czy ktoś może mi polecić swojego architekta/projektanta który projektował Wam dom lub robił adaptację projektu. Jest mi potrzebny do prostej roboty, do wykonania zamiennego projektu zagospodarowania działki w oparciu o poprzedni projekt. Chodzi mi tylko o wprowadzenie drobnej zmiany a reszta bez zmian... i tyle.

Będe wdzięczny za jakieś namiary

Pozdrawiam

 

Mogę polecić Panią architekt - Magdę Kostrzewę (512 122 220) z Pruszkowa, bardzo sympatyczna osoba z ciekawymi pomysłami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Panią architekt - Magdę Kostrzewę (512 122 220) z Pruszkowa, bardzo sympatyczna osoba z ciekawymi pomysłami :)

 

Bardzo dziękuję ale obawiam się, że architekt to nie na moja kieszeń;) jestem młodym człowiekiem może następny lokal będę mógł wykończyć przy pomocy Pani Kostrzewy:)

 

Na jak szybko? na początek stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

odnośnie architektów - mój jest sprawdzony i bardzo sympatyczny (i moim zdaniem zna się na rzeczy), ale z Olsztyna

 

był, widział mieszkanie, w razie czego przyjedzie jeszcze

 

czekam na prijekt, ale już widzę, że pomysły ma dobre

 

wziął ode mnie 50 zł/m.kw.

 

pewnie jak będzie potrzebny jeszcze jeden przyjazd, to jakoś się dogadamy

 

on na przykład pomaga wybrac nie tylko kolor drewna, ale i model, lakier (mat/polmat)

 

mam porownanie - wzielam arechitektke z mega wypasionego studia lazienek z Bartyckiej

 

pozal się boże, naprawde (odradzam takich architektow, poza tym byla droga i niestety juz jej zaplacilam, dobrze, ze nie wydalam pieniedzy na plytki i inne akcesoria...) - chciala calkowicie obudowac rury (bo ja tak chcialam) - to ten nowy architekt zwrocil mi uwage, ze te rury ogrzewaja lazienke i ze mozna je ukryc, ale nie zabudowac, bo nie bedzie ciepla w lazience to raz, a dwa ze cieplo powoduje wysychanie wilgoci

 

itp.

po takich drobiazgach widze, ze jest naprawde dobry

 

albo kuchnia: mowie - poprzednia architektka i ja pomyslalaysmy, zeby ukryc wszystkie rury kuchenne i dac miedzy szafkami a blatem karton gips przez calosc!

 

- no dobrze pani nino, tylko ze zawor gazu musi miec dostep wg przepisow prawa, wiec co najwyzej moze byc ekran zdejmowany

 

moim zdaniem po takich rzeczach poznaje sie dobrego architekta, ktory wie wiecej niz my mozemy wyczytac na forum budowlanym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...