Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

Byliśmy w niedzielę późniejszym popołudniem, ale i tak zaglądałam ludziom w oczy, że może....jakaś telepatia....bo przecież nikogo z Was w życiu nie widziałam :smile:

Włóczyliśmy się między dachówkami, schodami a grzejnikami (to za wcześnie na nasz etap :smile: Widział ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem podobnie jak ckwadrat na etapie uzgadniania projektu. Jest to projekt indywidualny, ale oparty na typowym projekcie z katalogu.

Buduję a raczej zamierzam budować jak tylko pozwoli pogoda w przyszłym roku. Ten pozostawiam sobie na załatwienie wszystkich formalności.

Jak dotąd nie byłem aktywny w tym wątku, gdyż myślałem że nie mam z czym startować. Większość z Grupy Warszawskiej jest bardziej zaawansowana. Ale posty wysyłane przez ckwadrat sprowokowały mnie no i jestem z Wami (jeżeli można oczywiście).

Byłem też na targach na Torwarze w piątek i sobotę przez większą część dnia. Żałuję tylko, że nikogo z Was nie poznałem.

Może się wypowiecie kto był. A może co wzbudziło Wasze zainteresowanie.

Ja obecnie intensywnie śledzę rynek i zbieram doświadczenia namiary na różne firmy itd. Dzięki temu mie miałem kłopotu z wyborem technologii budowy domu, rodzaju ogrzewania, kominów. Na targach natknąłem się na firmę oferującą więźbę dachową. Sprawdziłem ich w Internecie, jak równiez kilka innych z całej Polski. Pomimo, że są na miejscu ich kompleksowa oferta wydaje się interesująca. Ważne jest że dobrze impregnują materiał. Z grubsza wiem jaka dachówkę będę chciał mieć na dachu.

Na razie zbieram ze wszystkich stron informacje o materiałach, aby nie trzeba było w pośpiechu dokonuwać wyboru w ostatniej chwili. Chociaż zdaję sobie sprawę, że i tak wszystkiego nie przewidzę.

Jeszcze nie mam dobrej zaufanej ekipy budowlanej, która buduje z porothermu tak, aby nie trzeba było nic poprawiać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EM

Podaj mi proszę namiary na Twoją firmę (na priva oczywiście)

Dzięki.

Co do spotkania jestem za, ale przyznam, że rzadko bywam w różnego rodzaju lokalach i brak mi doświadczenia gdzie można by się spotkać, tym bardziej na grila, ale jak dojdzie do spotkania obiecuję karkówkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...