Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adres... he he he

Podam trasę:

Kierunek Mińsk Maz., przed Mińskiem w Stojadłach robimy skok w bok na Grójec/Kołbiel (w prawo tak jak wiekszość TIR-ów). Potem proooosto aż do wsi Zamienie zaraz za wsią jest łuk w prawo i na końcu tego łuku jest droga, w którą skręcamy w prawo. (po prawej stronie będzie pikne betonowe ogrodzenie w szczerym polu, z wielkim napisem SPRZEDAM). Jeżeli się zagapicie i pojedziecie dalej prosto i po lewej będzie Rafineria Gdańska to szybciutko trzeba zawracać i potem skręcić w pierwszą w lewo.

No dobra, jesteśmy na dobrej drodze!!! Dalej proooosto jak asfalt prowadzi, potem skręt w prawo, prawie pod kątem 90 stopni, dalej przy kapliczce w lewo i pierwsza chatka po lewej zobowiązuje do zaparkowania auta.

 

Jasne??? :smile: Godzina może być 12, chyba, że ktoś chce wcześniej lub później???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że moje nocniki przegrały :sad:

Ale za to pogoda ma być ładna!

Ja się jeszcze nie mogę zadeklarować z obecnością, bo wszystko zależy od mojego Boryny :wink:

Ale mam osobiste pytanie: będą jakieś dzieci? Bo to jest sakramentalne pytanie mojego starszego syna i nie wiem co mu powiedzieć :sad:

Jaga

PS. Na nocniki i tak Was wyciągnę....:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani nocnikowicze,hej Opalko( dzięki za sesemesa zmobilizował minie on do dania znaku życia)

Zniknęłam z przyczyn tzw. niezależnych. miałam wypadek -czołówkę po której został mi bardzo gustowny kołnierzyk ortopedyczny. Wracam powoli do formy,myślę,że w ciągu tygodnia będę mogła wrócić do pracy i wtedy zacznę się częściej odzywać.

Dziś wydrukowałam sobię masę forumowych wypowiedzi - będę miała super lekturę :smile:

Pozdrawiam i niech się mury pną do góry...

Bacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...