Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to żeby rozkręcić grupę warszawską zapytam konkretnie: Czy ktoś taniego i solidnego developera, który postawi mi dom? Dużo pracuję i nie mam czasu na myślenie o wszystkim. Ja znalazłem hurtownię na Menhoffera, która (jak to powiedział szef) potrafi kompleksowo zaopatrzyć i kompleksowo wubudować dom. Od fundamentów po sam dach pod klucz, jeszcze się tam przejdę i spytam o referencję. Ma ktoś może podobne doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby rozkręcić grupę warszawską zapytam konkretnie: Czy ktoś taniego i solidnego developera, który postawi mi dom? Dużo pracuję i nie mam czasu na myślenie o wszystkim. Ja znalazłem hurtownię na Menhoffera, która (jak to powiedział szef) potrafi kompleksowo zaopatrzyć i kompleksowo wubudować dom. Od fundamentów po sam dach pod klucz, jeszcze się tam przejdę i spytam o referencję. Ma ktoś może podobne doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Warszawską. Ja nie w sprawie dewelopera, bo takicb "kompleksowych" boję się jak ognia! Potem trzeba kompleksowo dom rozbierać lub płakać. Ja w sprawie spotkania - czy już się odbyło, czy ma zamiar?

Buduję D23 w Grodzisku Maz., w sierpniu mam zamiar się wprowadzić. Mam ekipę górali, którzy mi budowali. Myślący, niewymagający, niepijący, a dodatkowo weseli przy robocie, aż radość bierze patrzeć jak lubią to co robią. Przez to jednak, że są tacy dobrzy, to zajęci są do jesieni. Namiar jednak mogę dać.

Tak więc zapisuję się do grupy.

Pozdrawiam,

Alicjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bardzo chetnie sie przylacze. nie bede pewnie bardzo czestym gosciem, ale postaram sie bywac czesto - dla nowosci i takich tam roznych rzeczy. wlasnie we wtorek przyjezdza ekipa i zaczyna nam kopac fundamenty. budujemy w Piastowie pod Warszawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koral,

wlasnie jestem zainteresowana fundamentami.chcialabym skonfrontowac cene. czy tobie bedzie kopac ta ekipa, ktora potem bedzie stawiac musry, czy inna. mi zaspiewali 70 zl. z m2 pow. zabudowy czyli ok. 8 tys. zl plus wykopy ok. 2 tys. zl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja też chcę się przyłączyć do grupy warszawskiej. Buduję w Pomiechówku.

 

Jak narazie mam same miłe wspomienia (stan zero), oprócz bolącego krzyża od noszenia bloczków betonowych :smile:. Wczoraj pożyczyłem ciągniczek od brata ciotecznego mojej dizewczyny i zglebogryzałkowałem działkę. Świtna zabawa - jak człowiek siedzi 8.5 godz. przd ekranem to wszystko go cieszy :smile:.

 

A jakie wy mieliście dobre i złe doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

No warszawiacy i okolice. U nas nic się nie dzieje!!!!! Cała Polska buduje, gada, umawia się, a my!!! W blokach patrzymy w bezkres mazowieckich pól?

Co u Was słychać? Bo mnie się "mury pną do góry"!!!:

Musiałem się komuś pochwalić bo to bardzo "budująca chwila budowy".

I przy okazji "wyciągnałem" ten wątek w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanko jak najbardziej do klubu pasuje. :smile: Opal: skończcie to dyskutowanie i przejdź do czynów. Decyzja: projekt, miejsce, kiedy start? W trakcie budowy pare razy ci sie odwidzą róźne szczegóły. Ja byłem do wczoraj pewny, ze styropian dzis jestem za wełną. jeszcze pare przykładów na zawołanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

CO SIE Z WAMI DZIEJE!!!!!!!!!!!!!

piszcie jak tam roboty postępują. a w ogole, to moze byśmy zrobili jakis zjazd w ciepła sobote-ot, tak na chwilke dosłownie. Moze w Lolku, co??lub inne propozycje.

pisac mi tu predziutko, bo to wstyd, doprawdy, na tle innych wojewodztw.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. chetnie, tylko gdzie?moje pole jest jeszcze tylko polem :sad:

a moze gdzieś na polanie. znam taką jedna na Papirusach u wylotu trasy na gdansk, pulkową za mc donaldem w prawo. tylko, czy wszystkim bedzie pasowac akurat to miejsce. kochani, nie ma , co deliberowac, tylko prosze sie zglaszac z propozycjami. czekamy.

:smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...