Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki Alicjanko za uznanie :smile: ale jak człowiek musi to dokonuje cudów.

 

Anula: parkiet sprowadziłem spod Rzeszowa. http://parkiet.and.pl/ Jest dużo taniej tak więc nawet licząc transport się opłaca. Koło Warszawy to jeszcze znośny jest producent w Radzyminie. Mam dobrego parkieciarza: mieszka w Wesołej tak więc jakbyście chcieli namiar to pewnie byłby chętny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafiłam tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że ni ostatni. Buduję dom w okolicach W-wy i jestem na etapie wykańczania. Szukam stolarza, który zrobi obwiedniowe futryny z drzewa sosnowego. Pomoże mi ktoś go znaleźć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-07-24 10:08, franekF wrote:

czy ktoś z Was wie, gdzie w Warszawie można obejrzeć dachówki cementowe Euronitu? Oprócz Al. Krakowskiej 22? Nie mogę ich nigdzie znaleźć...

 

Trochę spóźniona ta odpowiedź, ale może się przyda-jak nie Tobie, to komuś innemu. Skład fabryczny Euronitu: "Mańk" ul.Płochocińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w formie , ponownie na forum :smile:

Anula jestem już prawie jak nowa ( tak twierdzi lekarz ortopeda ), naczytałam się Was dziś od rana i jestem pod wrażeniem rozpędu jakiego w ciągu miesiąca nabrały Wasze budowy ( EM-jak się już wprowadzisz i wykończysz, to zaraz zaczynaj jakąś nową inwestycje, bo jeszcze niedaj Boże nas forumowiczów porzucisz, Opale do ckwadratu- wykazujecie wręcz sztańską aktywność( może na doładowaniu agregatowym ?), raz kopią fundamenty w Wa-wie, zaraz kopią na plaży trójmiejskiej grajdołki-patrząc tylko na was już sie człowiek poci :smile:))))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, to by też Cię zmęczyło bo trzeba by podjąć decyzję czy ma być drewniany czy z PCV, z otwartą komorą czy z zamkniętą, kondensacyjny czy zwykły, z zabezpieczeniami anty-włamaniowymi czy bez, jednofuncyjny czy może dwufunkcyjny (oczywiście mózg, jakby ktoś miał wątpliwości)... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Robaczki...

zaczytuję się i zarykuję

gratulacje dla EM-podobno to już..

Bacha!!! Jesteś wreszcie, już obmyślałm jak Cie odszukać, cieszę się,ze wracasz do zdrowia.

Dziuba, czy wiesz, że ja dopiero wczoraj po raz pierwszy weszłam do morza ( w trakcie tego pobytu??) już zaluje, ze tak mało.

dlaczego w Warszawie nie ma morza????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czsu sledze wasze postepy w budowie i jestem pelen podziwu za upor w dzialaniu. jesli to wam nie przeszkadza to przylaczam sie do klubu, buduje na bialolece echa lesne. w kwestji agregatu to posiadam na zbyciu jednofazowy 2,2kw moge pozyczyc. sorry za ortografie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjanka, potrzebuję mózgu z prostą funkcją: wiedzą jak robić pieniądze. A co do klubu żon, to zgłaszam akces bo moja druga połowa jeszcze nie jest do końca urobiona (zwłaszcza jak sobie przypomni że będzie mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie teściów) i czasem wierzga przeciwko ościeniowi. Cześć Opalko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobiety. Chyba możemy być dumne-Wy nawet bardziej.:wink:

Moze jakies spotkanko?? Bacha daj namiary na Kampinos, ja tym razem załatwię -Ty odpoczywaj.(zabrzmialo jak nastarsze polskiezdanie-ja ci pobruze a ty poczywaj):wink:

Ktoś chętny na grilla??

I kiedy, kochani, kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...