Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ufff....

Udało się. Ostatnie 90 minut spędziłem na lekturze wątku. Od początku !!!!!! Teraz to już naprawdę nic nie wiem. Pamiętam tylko, że opal ma coś wspólnego z ckwardrat (kurcze - chyba nie namieszałem:smile:), EM to już sobie mieszka, alicjantka ma fajne okna (ale to chyba z innego wątku - już mi się wszystko miesza :eek:) ... i to wszystko. Chyba muszę zacząć czytać od początku :sad:.

A wszystko dlatego, że chciałem się dopisać to tak Szacownego Towarzystwa i chciałem Was wcześniej chociaż trochę poznać.

Czy mój wniosek będzie rozpatrzony ? O tej porze to pewnie nie - zajrzę tu jutro wieczorem, po wizycie (gdzie - no jasne że na budowie :smile:)

 

Trochę o sobie:

Jak kupowałem pierwszą działkę to byłem samotny :sad:

Jak kupowałem drugą działkę (z pierwszą nie wyszło) to nie byłem samotny i miałem jedną żonę :smile:

Jak zaczynałem budować to miałem jedną żonę i jedną córkę. Teraz mam dalej jedną żonę, za to dwie córki i syna ! (właśnie skończył miesiąc)

Mój domek już stoi - w Chotomowie (na północ od Warszawy, niedaleko Legionowa). Stan surowy otwarty, dachówka na dachu, zakończone instalacje w ścianach i tynki. Z salonu mam widok na las - mmmm... :smile:, buduję już czwarty rok :sad: i mam nadzieję w przyszłym roku się wprowadzić. Jutro zaczynam rozkładać styropian do ocieplenia posadzki, w przyszłym tygodniu przychodzą hydraulicy od podłogówki a jeszcze w kolejnym ekipa od wylewki (mam nadzieję, że jeszcze nie będzie mrozów). Na tym koniec w tym roku. W zimę z żoną planujemy wybierać kafelki i inne takie "drobiazgi".

Pozdrawiam WSZYSTKICH

Adam

Ps - no to jak będzie z tym moim podaniem o przyjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am - co tak późno? Na liczniku już 59 postów i dopiero się ujawniasz? :wink: W zasadzie to nie wiem, kto miałby Ci to podanie przyjąć, bo ostatnio tak się na warszawskiej porobiło, że więcej na niej gości niż gospodarzy. Ojcowie (i matki) założyciele poobrastali w piórka we własnych hawirkach i z surowizną lub tylko działkowcami przestali się zadawać :wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, ckwadrat - dzięki za przyjęcie. Pierwsza trema mi przeszła :smile:.

ckwadrat - myślałem o wejściu do grupy już wcześniej, jednak jak zobaczyłem dlugość watku :eek: to zrezygnowalem. Po kilku tygodniach codziennego śledzenia, co nowego na forum nie mogłem wytrzymać i wróciełem tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...