Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to polecę Ci tą, gdzie ja sie zaopatrywałem: Alcorense Polska Kozerki ok. 2km za Grodziskiem w kierunku Żyrardowa, po prawej stronie. Duzy wybór, fajne wzory, ceny umiarkowane: w zasadzie prawie wszystko około 39 zł. Płytki hiszpańskie, facet jest bezpośrednim importerem (syn fabrykanta ożeniony z Polką).

Alicjanka polecała i ja to potwierdzam że warto jeszcze zobaczyć Kingres: są na Bartyckiej albo w Pruszkowie: jadąc do W-wy Alejami jerozolimskimi za duzym komisem samochodywm po prawej stronie reklama geodety i przed ta reklamą trzeba skręcić w prawo skos w gruntową drogę ok. 20 m po prawej hurtownia (vis a vis szrotu). Jadąc od W-wy: CPN po lewej skręcamy w lewo na swiatłach mijamy Yeti po prawej (też sa płytki nawet po 400 zł) do końca, w prawo i prosto, hurtownia po lewej.

No to zachód masz omówiony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komuny, owo zamieranie w okresach wyłączenia energii było przecież tylko pozorne(szczególnie w stanie wojennym), a to tutaj-jak najprawdziwsze. Ale ja mam inne skojarzenie-znasz to na pewno z własnego doświadczenia: wchodzisz do pokoju gdzie przed chwilą towarzystwo prowadziło ożywioną dyskusję, w chwili gdy się zjawiasz wszyscy nagle milkną :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pifko taaaaak, tylko ja ten weekend jestem po za stolicą , chociaż widząc nasz zryw zacznijmy już umawiać się na Barbary :smile:- zapraszam !!!

EM przypomnij proszę ile dałeś ( m2) za Finco-stal i jeśli możesz daj namiar na hurtownię. Jak Wam się pod nią mieszka ? nie tłucze deszcz ? Chętnie zobaczyłaby Twój dach na żywo, możesz podać jakieś namiary na priv?

Uf, moja wypowiedź to głównie znaki zapytania, mam wrażenie że przez tę budowę zapomnę jak się wyraża bez pytajników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-09 14:19, bacha wrote:

pifko taaaaak, tylko ja ten weekend jestem po za stolicą , chociaż widząc nasz zryw zacznijmy już umawiać się na Barbary :smile:- zapraszam !!!

EM przypomnij proszę ile dałeś ( m2) za Finco-stal i jeśli możesz daj namiar na hurtownię.

 

 

 

Bacha!!! Skoro umawiamy się na Barbary to może w ramach prezentu każdy po metrze "dachu" przyniesie??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziuba to byłby ciekawy prezent,hmm co za myśl, ale chyba lepiej byłoby zmienić materiał na dachówkę lub gont bitumiczny, łatwiej łączyć te 1m2 ze sobą :smile:A jaki ten dach mógłby być ciekawy kolorystycznie.

A ten pomysł to jest ciekawy nawet na prezenty ślubne dla budujących się . We Włoszech istnieja sklepyz wyposażeniem wnętrz gdzie wystawiana jest lista prezentów ślubnych u nas mozna by pójść dalej z inicjatywą , wystawić taką listę w Hurtowni. Każdy gość mógłby kupić na prezent to na co go stać : jeden metr papy inny kilo gwoździ, babcia 6 arkuszy blachodachówki. Nie byłoby też kłopotu typu 3 serwisy do kawy ,czy 4 żelazka. jak myślicie pomysł się przyjmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...