Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

..i widzę tłustych mięśniaków-ochroniarzy na rozstawionych nogach. Mówię do nich drżącym głosem (bo wpuszczają kogo chcą -według swojego widzimisię):"Przepraszam, że zakłócam panu myślenie, ale ja jestem umówiona tutaj i mam się zgłosić do stolika zarezerwowanego na hasło domek." I wtedy umięśniony albo sam wskaże albo powie proszę poprosić kelnerkę-poprowadzi.Wtedy szczęśliwa , że weszłaś rzucasz się na kelnerkę i mówisz:"Witaj kochana, gdzie jest stolik na hasło domek".I dalej wszystko toczy się szczęśliwie-ona pokazuje stolik i wszystko jasne.

Po odcedzeniu powyższych złośliwości pod adresem zasad panujących w tym przybytku (powszechne niewpuszczanie ludzi, choć nam się to nie zdarzyło, ale ludziska sie skarżą) masz całkiem prawdziwy scenariusz ewentulany.Wydaje się jednak prawdopodobne, że "zarezerwowanych" wpuszczają bez mrugnięcia okiem.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym chyba jest, bo właśnie kolega z pracy "pochwalił" mi się, że mu się zdarzyło być nie wpuszczonym. Opalko, dzięki za sczegółową instrukcję, trochę się wstydziłam :oops:, ale jak się okazuje, kto pyta nie błądzi.

Ckwadrat, mamy do ciebie pytanko, czy mógłbyś zajrzeć jeszcze raz do psychologa na wątek olejowo-spiżarkowy? Dzięki. B&J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tymże lokalu bardzo często się zdarza, że potencjalni goście są nie wpuszczani. My postaramy się być w ilości 2 osób. Bardzo będzie nam miło wreszcie poznać Was wszytkich ;o)

AM szybkiego powrotu do zdrowia ;o)

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Maluszek dnia 2002-11-20 13:11 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i dobrze że nie wpuszczaja wszystkich ....bo nie pomieścilibysie wszyscy chetni :smile: szczególnie w piatkowy lub sobotni wieczór,

ale całe szczęscie że wpuszczaja na tajne hasła :smile::smile::smile:

A tak na marginesie maja jedną z lepszych ochron w tego typu lokalach ... widziałem ich w akcji - nie zazdroszcze tym wynoszonym :smile:) Mozna się przynajmniej czuć bezpiecznie - a zaraz tam wymagac aby wszyscy mysleli ......to juz chyba lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tak znow Was czytam... i mialam byc u Opalki, ale nie nie wypalilo... Teraz sie prawie nie odzywam, ze przyjde.. bo niby luby ma wolne, ale jak mu cholercia znow zrobia jakas akcje :sad:.. Ja raz bylam w Lolku (+3inne os) jakies 2l temu.. i nas nie wpuscili.. Mam nadzieje,ze jakby co TAJNE haslo zadziala. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,

we czwartek we Wrocławiu mam nadzieję spotkać miłych budujacych, w sobotę w Warszawie...hmmm :smile: miłe,

mam nadzieje że pogoda dopisze i przybędą tłumy do Lolka z hasłem na ustach "DOMEK" :grin: .

Chyba zaczynam prowadzic hulaszczy tryb życia :???: ,formalnie !

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Yacek dnia 2002-12-03 16:37 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...