Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wiem, ja wiem ,ja wybierz mnie :smile:

Quń+sanie posiada w KPN - Granica Pan Ogniskowy, cen nie znam moge zadzwonić ale byłam tam( na mych włościach) wczoraj i nie ma śniegu!Musimy poczekać na opad atmosferyczny i potem sanna

Prędzej nam się uda objechać ,popodziwiać 10,15 min, bo chyc niesamowity i pogaworzyc przy pifku np. i z uporem maniaka w Lesznie w pizzerni.

No to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, moze więc poczekamy na qnia do stycznia? Wtey śnieżek będzie na pewno.:smile:

A objazd czy pizza może być oprócz tego.Przecież nie ma jak się nagadać do syta więc dodatkowe spotkanie będzie ok.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacul, jeszcze nie dostałem wytycznych (bo jeszcze nie mam pozwolenia na budowę.. :smile: ) ale pocztaj wątek o Gruntowym Wymienniku Ciepła, tam już sporo zostało powiedziane.

 

Po wytyczne do budowy GWC zgłoszę się jak będę miał pozwolenie na budowę...

 

A co do spotkania to dla nas przed Świętami to raczej bez szans. A podobno ma padać na Święta więc styczeń na kulig brzmi okrutnie fajowo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM

Pisząc o `psim zaprzęgu` sąsiada miałeś na myśli tego z dachem krytym strzechą.

Tak przy okazji to może być trochę uciążliwe ,ponieważ te pieski są bardzo blisko spokrewnione z wilkami i lubią sobie takoż powyć.

Właśnie dzisiaj byłem na ich koncercie(dopóki sobie nie przypomniałem o Twoim wpisie byłem pewien ,że to wilki).

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pieski rzeczywiście wyją jak wilki (i myślę, ża mają z nimi wiele wspólnego). Na początku jak się dowiedziałem, że będę miał takie sąsiedztwo, to byłem przerażony. Okazało się jednak, że pieski są dobrze wychowane i wyją tylko dwa-trzy razy dziennie (i to krótko) podczas karmienia a resztę dnia i nocy spędzają bardzo cicho. Efektywnie bardziej słychać pojedyńcze (zwłaszcza te małe :grin:) pieski innych sąsiadów, niż to stadko mojego sąsiada.

Zresztą ci sąsiedzi to po prostu skarb - do rany przyłóż, bardzo pomagają i bardzo ich polubiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaraz mnie szlag trafi!!! Wiedziona rada Opalkiumówiłam sie na bezpłatna porade projektanta w salonie Muratora na jutro. dzwonię zeby potwierdzić i slysze ze salon zostal przeniesiony i nie ma juz bezplatnych porad. Jakby ktos poszukiwal salonu muratora to znajduje sie obecnie na Kamionkowskiej 45. Ale skucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem wykupioną prenumeratę teczkową ale gdy odbierałem numer grudniowy to zostałem poinformowany o likwidacji salonu od 15 grudnia. Prenumerata teczkowa zamieniła mi się w prenumeratę pocztową ale na warunkach teczkowej. Niestety przedłużenie już na tych samych warunkach możliwe nie będzie. Widocznie bezpłatne porady nie były w stanie utrzymać dużego salonu w centrum Warszawy a wydawnictwa tną teraz wydatki gdzie się tylko da. Wiem bo pracuję w konkurencji muratora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...