Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no masz Opal pewnie, że dalej jeśli Twój Zaborów to ten przed Lesznem, mój Kampinos to Kampinos wieś-8 km za Lesznem w strone na Żelazową Wolę . Co do męża to zależy gdzie pracuje i ile jeździ teraz, ja dziś mam 30 km w Wa-wie od Ursusa do Marek no to dodatkowe 26- jak wyliczyłam nie robi mi różnicy.

Życzę siły perswazji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namioty w Lolku są dogrzewane (elektrycznie, podczerwono od góry)... więc jeśli nie będzie "minus" to powinno być OK. A jakby co to wejdziemy do środka i usiądziemy sobie obok kominka (co nam da przedsmak naszych przyszłych siedzib).

Nie posądzam nikogo o zwątpienie i próbę zmiany terminu... parę stopni chłodu przecież nas nie zniechęca... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie sie odbyło !!!!

Zaczęło sie troche dziwnie, bo pani z obslugi wskazała nam stolik z komentarzem: tam siedzą jacys ludzie, ale jak przyjdzie reszta waszego towarzystwa, to sie ich wyprosi. Podeszlismy, siedzi para. Ale jak nie nasi, to nie nasi.

Ale zaraz przyszedł pan ochroniarz (ze sluchawka w uchu)i sprawa sie wyjasniła. A juz mialam mine nietega, a nawet sobie pomyslalam niezbyt przyzwoicie, ze nas w konia zrobili.:wink:

Ale okazalo sie ,ze to siedzi dziuba ze skarbem. Fajnie. Za chwile rozwaliłam szkalnke z piwem :sad: ale to na szczesie.

No a potem zebrala sie reszta. Bylo nas naprawde duzo. Stawili sie wszyscy z zapowiadanych oprocz EM.Pozostali mieli watpliwosci-sa usprawiedliwieni.:smile:

Bardzo wam dziekuję. Jestescie suuuuuuuuper. I to doprawdy, cos niesamowitego,ze doszło do tego spotkania. Budowa domu, to jednak magiczna rzecz-teraz to wiem.

Trzymajcie sie wszyscy. Pragnelabym, aby nasza zanjomosc przetrwala i zebysmy mogli nadal wymieniac cenne uwagi, no i byc wsparciem. Dla mnie na pewno jestescie. Wasza postawa i zapal jest godny podziwu.

Ale jestem dumna,ze warszawka sie spotkala :cool:

Teraz nawet wroclawiaki nie podskoczą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciepło wspominam agenta ze słuchwką w uchu, który nas upominał, "że ten stolik jest zarezerwowany od 15:00" i przechodził z miną "poszli won". Parę minut po 15 przeszedł do bardziej czynnej akcji i chciał nas przesadzić w inne miejsce - nie daliśmy się!!!! Podałam tajne hasło i..... z groźnej miny powstał promienny uśmiech!!!

BYŁO SUPER!!!! I tak jak pisze Opal zaczęło się z hukiem (szklanka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...