Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z pewną niesmiałością chciałabym się spytać czy mogę jako początkujący budujący przyłączyć do was - wytrawnych budowniczych; wypadałoby się przedstawić: na początku stycznia z moją drugą połową podjeliśmy decyzję-sprzedajemy mieszkanie, kupujemy działkę i realizujemy nasze Wlielkie marzenie budujemy mały domek (d06), nie przypuszczaliśmy tylko, że wszystko tak szybko się potoczy teraz mamy już klientkę na mieszkanie, znaleźliśmy działkę (Reguły gmina Michałowice) i nie wiemy co dalej. Mamy jeszcze wiele wątpliwości, a przede wszystkim czy starczy nam pięniążków, ale wychodząc z założenia, że w grupie raźniej, po wielu podejściach postanowiłam napisać ten list;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj halszka. Z tą nieśmiałością - to Cię rozumiem - też się długo przymierzałam. Polecam dla ośmielenia spotkanko z grupą na żywo - to działa! Aha, powiem Ci w tajemnicy że na GW jest już jeden mieszkaniec Reguł lub Michałowic ( nie pamiętam ) :grin: - może się wkrótce ujawni.

Pozdrawiam.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojta,

A czy ja mogę też się wstępnie dopisać do listy gości? Wiosna idzie i ja znowu buduję (na razie w głowie, ale już jestem tak tym zmęczona, jakbym całe osiedle na jawie postawiła). Ckwadrat czy mam przywieźć pokazowego berneńczyka?

Pozdrawiam Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie prawdopodobnie zrobimy u nas na działce lub nawet w środku tego, co widać na mojej www. Kiedy - to trzeba będzie wspólnie ustalić, wstępnie w następny weekend. Ważna jest pogoda, bo jak będzie trzaskający mróz to i ognicho w salonie nie pomoże :wink:. Namiary podamy z opalem na priva wszystkim zainteresowanym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...