Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyjmiemy wszystkich-COZ ZA PYTANIE. :smile:

Teraz tylko czekamy na bache i jej wiadomosci.

Czy ktos ma grilla?Ja nie.

Dziuba-super!!!!Nic sie nie martw dojazd jest prosty.

Wpisujcie sie kochani na liste. Alicjanko,please!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Grupa rozgawędowała !

 

Opal, w czwartek nie będę. Czytałem priv dawno i odpisałem też na priv... Czytałaś ?

 

A teraz Grill.

My też możemy chyba "maszynkę" wziąć i turystyczny stolik z 4 krzesełkami - chociaż tam chyba są takie ławy. Nie sądzę żeby tam się dało zrobić rezerwację skoro miejsce jest publiczne więc każdy może...

Czyli zabierzmy co każdy chce a potem na miejscu podzielimy i SIE ZOBACZY :smile:

15:00 jest OK chyba, że będzie ładna pogoda i może wtedy znacznie wcześniej + spacer po okolicy (a jets tam cmentarz ciekawy i leśniczówka z małą "ścieżką dydaktyczną" w bardzo bliskiej okolicy.

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

co do rezerwacji, to byc moze na ognisko trezba zarezerwowac-po niedzieli bacha da znac :smile:ale to nie zmienia sprawy z grillem

 

co do jedzenia-to propnuje, aby kazdy wzial, to co lubi plus oprzyrzadowanie.zeby nie robic zametu. w sklepach taki wybor ,ze nie ma problemu.

czy ktos ma jeszcze grill-jeden,moze byc za malo.

czy sa przewidywane zajecia sportowe w grupach? no i kto zostaje kaowcem?

co do godziny, to wprawdzie moj dzieciak spi w ciagu dnia, ale szkoda mi dnia, jak by byl ladny. wiec przychylalabym sie do wczesniejszej pory.

gdzie reszta chetnych??

maco-czytałam priv i odeslalam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie sie tak:

Z W-wy Górczewską odsie (kierunek na Leszno, Kampinos, Żelazowa Wola ) drogą krajową numer 580.

Mija się: Babice, Borzęcin, Zaborów, Leszno poczym następuje Kampinos (jakieś 30-35km od pętli MZK przy Górczewskiej i Lazurowej - tam też jest HIT).

W Kampinosie należy zwolnić bo jakiś 1km za nim jest asfaltowa droga w prawo (ja byłem tam baaardzo dawno ale wydaje mi się, że powinien być drogowskaz na GRANICĘ).

Po skręcie w prawo jedziemy jakieś 2km aż się zacznie las (KPN) i po prawej stronie zobaczymy duży parking a za nim rzeczone miejsce na ognisko.

Zaparkować i szukać NAS.

W piątek podam numer komórkowy na wsjaki słuczaj... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...