Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trochę zaległości - dawno nie byłem

Maco - gratulacje !!!!

Maluszek - domyślam się, że trochę zawiało optymizmem po tak długim oczekiwaniu

 

Wszyscy z grupy - Pozdrawiam !!!

 

U mnie są już parapety - wprawdzie słabo się trzymają - ale zawsze :wink: Termin 7 czerwca już zajęty jak rozumiem. Myslę, że w okolicach 14 czerwca zrobie jakiegoś grila. Jak ktoś będzie miał ochotę przejechać kawałek na północ od Warszawy to zapraszam. Szczegóły i ostateczne potwierdzenie terminu w przyszłym tygodniu

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: am dnia 2003-05-29 15:50 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek - jeszcze raz: GRATULACJE. Tobie też zazdroszczę :smile: Jak jeszcze trochę posiedzę na forum to zżółknę z zazdrości permanentnie! :wink:

Am, jak już pisałam - bardzo chętnie wybierzemy się do Chotomowa, tym bardziej, że to po sąsiedzku.

Jezier, już nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u mnie na działce oprócz tego co zostało wybudowane i roślinności to nic nie ma. Siedzieć można tylko na bloczkach z ytonga albo paletach, ewentualnie na dachu z którego jest naprawdę ładny widok. Poprostu wydałem wszystkie pieniądze na dom i nie starczyło na meble :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja działka

Wieś Korzeniówka, poczta Złotokłos

Uica Leśna (nr obok to Leśna 19b).

Od strony Warszawy można jechać:

przez Raszyn aleją Krakowską, w jankach Janki na Grójec, Kraków.

Jakieś 11 km za Jankami we wski Mroków jest skręt w lewo na Złotokłos. Po 6 km od skętu dojeżdża się do Złotokłosu. Za kamiennym kościółkiem skręca się w lewo i od razu w prawo. Jeszcze z 1 km i jest przejazd kolejowy. Zaraz za przejazdem należy skręcić w prawo w ulicę warszawską. Tu już nie ma asfaltu. Jak jadąc z kilometr ulica się kończy, trzeba odbić w lewo w ulicę Topolową. Kolejny kilometr i dojeżdża się do lasu. Aby trafić do mnie trzeba skręcić w prawo i następnie po jakiś 300 metrach w lewo. Tam za domem z bali jest moja działka.

 

Można też jechać przez Piaseczno. Dalej przez Zalesie Dolne, Głosków, Runów w kierunku Tarczyna. W Henrykowie można skręcić w prawo do Złotokłosu i przed torami w lewow ulicę Warszawską. Dalej jak wyżej.

Można też w Henrykowie nie skręcać do Złotokłosu tylko pojechać prosto i po kilku kilometrach za niewielkim laskiem jest kierunkowskaz Korzeniówka 1,5. Tam należy skręcić i jechać do samego końca aż się dojedzie do płotu posesji Leśna 2. Trzeba skręcić w lewo i po 400 metrach jeszcze raz w lewo. Działka jest za domem z bali. Tą ostatnią drogą jest najwięcej asfaltu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę muszę namieszać w temacie grila u mnie.

Niestety będę musiał iść do pracy w sobotę 14 czerwca :sad:. Impreza w sobotę nie odbędzie się :sad: - ale nic straconego - zapraszam na działkę do Chotomowa w niedzielę 15 czerwca od godziny 13:00. Szczegóły dojazdu dla chętnych na priv.

Pozdrawiam. am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...