Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MarcinM,

a możesz dokładniej określić gdzie budujesz i na jakim jesteś etapie ?

 

I o jakie dokładnie ceny pytasz ? Mam jakieś dane do geodetów, architektów i geologów. Reszty na razie nie szukałem

 

Jezier, taka mapa już gdzieś była robiona na jakimś wątku... A ten nowy pomysł to na czym polega (sorry ale ostatnio ograniczam czytanie forum do kilku wątków :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli zaczynam mieć mapkę w głowie :D. Nie ominąłem chyba jeszcze żadnej imprezki. Taki ze mnie z małym :p (do Yagi) pieczeniarz. Ale jeszcze takiego grilla jak u am-a to nie było. Miał nawet termometr 8)! Dzięki am za wspaniałą niedzielę a żonie szczególne dzięki za skuteczne wywabienie mojego małego z samochodu :wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! Ckwadrat, trzaskasz te zdjęcia, nagrywasz na jakieś szpanersko-szpiegowskie płyty-śmyty i CO ?

Gdzie to publikujesz ? I za ile !?! ;)

 

A mapę taką mogę zrobić... i "powiesić" gdzieś w sieci... i uaktualniać.

Na początek potrzebuję 5-ciu chętnych, którzy chcą się zgodzić na "publikację" swojego miejsca budowy :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie do tej mapki zgłaszam. Można przecież ją jakoś zabezpieczyć hasłem - żeby była dostępna tylko dla klubowiczów, którzy np. choć raz zaproszą na grilla 8), czyli ujawnią swoje współrzędne w realu. A z drugiej strony, nie muszą to przeciez być współrzędne z GPS-a :wink:. A ze zdjęciami to mam już przesyt. Dzisiaj nie zrobiłem ani jednego... Ale za to am robił :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff - właśnie dotarłem do domu, domyłem dzieci (łatwo nie było :lol: ) i mogę usiąść przy klawiaturze.

Dawno się tak nie ubawiłem. Dzieci mieszały się z psami i kiełbaskami z grila - ale było fajnie.

Doszedłem do wniosku, że jak będę zmieniał tymczasowe ogrodzenie, to muszę zostawić bramę. Okazało się, że największą atrakcją dla dzieci wcale nie była huśtawka czy zjeżdżalnia ale właśnie .. brama wjazdowa.

 

Mam nadzieję, że obecni też dobrze się bawili

Pozdrawiam i dzięki za wizytę

am

Ps

Już chyba wiem jakiego pieska kupimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mapka jest w porządku. Skala chyba idealna żeby wszyscy się pomieścili. Jeśli ktoś chce mieć podstrony to proponuję żeby z mapki (z punktu, gdzie dany forumowicz jest zlokalizowany) prowadziły linki do stron prowadzonych już samodzielnie przez każdego zainteresowanego. Maco - dasz radę to zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM i Ela - duże dzięki za wspaniale spędzony czas :D i że tak długo z nami wytrzymaliście :D Ola była zachwycona, pies padnięty a my lekko pogryzieni przez komary :D Jeżeli chodzi o psa to witamy w klubie :D Która z Twoich Pań Cię przekonała?

Jagna i Paweł - dzięki za miły wieczór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisze na stojaco z Mikolajem uwieszonym na szyi. Jak siadam, to sie drze. Ale nie moge juz odwlekac podziekowan dla gospodarzy - Eli i Adama, oraz wszystkim zgromadzonym, czyli ekipie "starych wyjadaczy" (kielbasek). Faktycznie klimat spoykania byl wybitnie pedia-zoologiczno-kulinarny. Bylo super!!! Nawet wieczorne komary nie zepsuly wrazenia :p

A do mapki chetnie sie dopisuje, tylko nie wiem czy powinnam na tak wczesnym etapie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł był Jeziera !

 

Jak chcecie być naznaczeni to piszcie do mnie !

Albo skopiujcie kawałek mapki z Waszą działeczką i postawcie tam jakiś znak albo opiszcie a ja sam będę stawiał.

 

ckwadrat, powinienem umieć :) zrobić żeby się klikało na imię i przenosiło do innej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a u mnie co jest nie tak: otwiera mi się tylko część mapki. Koniec mam tam gdzie jest tajemniczy napis "Maco" i nic pod spodem. A na górze, moje Błędowo się nie zmieściło :( a to jest tylko z centymetr w górę (nad Wolą Błędowską i Goławicami). Ale będzie mi samotnie na tej mapce :cry:

Maluszku, dzięki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...