Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maco, dzięki.

Oczywiście używałam pasków, nawet próbowałam coś zmieniać w ustawieniach strony, ale bez efektów. Nadal na "Maco" się kończy a dalej jest biało :( Mapka jest cała otwarta, bo na dole mam napisane "Gotowe".

Może tam u Was na południu śniegu napadało? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj..

Przepraszam Was, ale mój dostawca usług Internetowych ma od wczoraj jakieś problemy za które przeprasza...

W związku z tym jak dodałem Osówkę to się wczytał tylko górny pasek i reszta się skryła pod śniegiem... :(

 

Obiecują mi, że do już się z tym uporali...

 

Więc teraz powinno być OK.

 

Osówka, czy dobrze jesteś oznaczona ?

 

Maluszek, napiszcie jakoś (albo wyślijcie obrazek) jak Was zaznaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

hej Maco, dzięki za zainteresowanie,

moje pytanie o ceny dotyczyło prac przy surowym otwartym - kosztów ekipy, która zrobi fundament, ściany (dwuwarstwowe), strop, ściany poddasza i konstrukcję dachu.

mój dom (mam spory problem z ostatecznym wyborem projektu) bedzie miał ca 120 m2 użytkowej + podwójny garaż.

im bliżej jestem wyboru projektu - tym więcej wątpliwości - ale tak chyba jest zawsze :)

szukam prostej bryły, dach dwuspadowy, żeby mo budżet nie pękł w szwach.

pozdrawiam i wracam do pzreglądania po raz ... projektów.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo

Wybieranie projektu to baaardzo trudna rzecz !

Myśmy walczyli chyba z 8 miesięcy...

Ale wczoraj właśnie złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę !!! :)

 

A w kosztach to Ci raczej nie pomogę bo u mnie będzie płyta fundamentowa z ogrzewaniem podłogowym (legalett) a dom w technologii szkieletowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osówko- to my jesteśmy nie o rzut beretem ale na wyciągnięcie ręki. Coś mi się pokręciły strony świata, kiedy do Ciebie pisałam. Zgłoszę się do mapki dopiero wtedy, gdy chociaż jedna łopatę budowlańcy w ziemię wbiją (zabobon jaki- czy co?).

Pozdrowienia dla całej grupy warszawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie,

wiemy jak to jest.Oj, wiemy. :lol:

Ale to długie szukanie nie jest złe.Po opatrzeniu się nabierasz przekonania czego chcesz,no uczysz się tematu po prostu. :p

Jesli lubisz proste domki to polecam

agrobisp

lipińskich

archona

mtm styl

 

wiecej nie pamiętam

 

czy znasz stronę na onecie?Nowy Dom zdaje się?

tam jest przegląd różnych pracowni i projekty raczej proste.

I może nie nastawiaj się na 2-stanowiskowy garaż,bo można go dostawić,albo powiększyć 1-stanowiskowy.Szczególnie przy prostym domu z 2-spadowym dachem,taka dostawka na ogół nie rodzi problemów,ani technicznych ani estetycznych.

Pozdrawiam i życzę owocnego szukania.

Pamiętaj-jesteś teraz w...okresie miodowym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joskul, myśmy też jeszcze nie wbili łopaty a na mapie chcemy być ! :)

 

MarcinM, w drewnie bo chcę potem móc łatwo zmieniać ściany itd, itp. I wydaje mi się że będzie zdrowiej... :)

A z projektem to myśmy zaczynali od piętrowego (z poddaszem) a skończyło się na parterowcu i własnym rozplanowaniu pomieszczeń. Według tego rysunku pracownia zrobiła projekt (wcale nie drogo) i jest !

Niedługo go opublikuję na naszych stronach...

 

Ja nie mam namiarów na Yagę... :)

 

Pozdrowienia dziuba, nocny marku.... (widzę Cię w gadu-gadu...) :)

 

Osówka, poprawkę wprowadziłem. Teraz tylko trzeba "opublikować" a mój dostawca znowu jakieś ma problemy. W każdym razie teraz będę tak "publikował", żeby stara mapa nie znikała od razu przy kopiowaniu nowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...