Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maco dzięki, moje następne jest poza mapą! Mam nadzieję docelowe - to Mazury na emeryturze. Jeszcze raz dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna D20 bardzo mi sie podoba, może namówię córkę. Jest jakaś działka obok Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za lubienbie, jestem brodaty!. Przekażę informację córcę i zięciowi.

Fajnie by było!.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Mazury to też moja emeryturka... :) Tak niedawno myśleliśmy z żoną, że najpierw domek pod warszwawą a za 10-15 lat hop dalej do lazu i do jezior ! Już na dłużej... :)

 

Jagna, jak się patrzy na mapę to am jest blisko Ciebie... albo my - tylko hyc przez puszczę i już jesteśmy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się patrzy na mapę to nawet Osówka jest blisko mnie: hyc przez Grodzisk, myk przez Leszno, hopsa przez puszczę, plusk przez Wisłę, siup przez nasze wioski i już! :D

Ale dzięki Maco za słowa pocieszenia. Rzeczywiście droga do Was to sama przyjemność, bo jedzie się prościutko i przez śliczne tereny. A do Am-a jechałam zaledwie 20 minut. Zresztą do Maluszków na skróty też się fajnie jedzie. Eeee, to nie jest tak źle! Wszyscy się budują obok mnie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco zmień proszę odsyłacz pod moim nickiem na mapie na:

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=7461&q=jezierrr&k=2

A jak już się uporam z własną stroną to poproszę cię o jeszcze jedną zmianę.

Maluszek. Jaki tynk zastosowaliście i ile kosztował was tynkarz za 1 m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,

zapraszam do obejrzenia domu na żywca.

Żeby było ciekawiej wczoraj zdaliśmy sobie sprawę,że nasi sąsiedzi zbudowali ten sam dom.Zmyliła nas zmiana w oknach klatkowych, ale bardzo nam się wydawał podobny.No i teraz już wiemy,dlaczego taki nam się wydawał. :wink:

Masz więc dwie wersje do obejrzenia.Różnicące się.U nich jest dostawiony garaż 2 stanowiskowy i trochę innych rozwiązań.Świetne do porównania.

Zapraszam.

 

Pisz na priv.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polecania miejsc na Mazurach:

Jest taka wieś koło Mrągowa - Zyndaki. Tzw. agroturystyka - mieszkania wakacyjne, czyli każde z oddzielnym wejściem, łazienką, wyposażoną kuchnią. Widać, że ludzie pomyśleli jak to urządzić. Dom na skraju wsi, między dwoma jeziorami (dostęp do jednego z podwórka). Kąpać się można, opalać też, łowili też niektórzy ryby (ja nie należę do miłośników tego sportu), więc pewnie można. Jak się nie chce gotować, to trudno w Zyndakach coś obiadowego zjeść. Myśmy byli zadowoleni z pobytu. Telefon (89) 742 94 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...