Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ten post powyżej, to nie żart. Kilkakrotnie usiłowałem wysłać opis trasy, atrakcje i dojazd do najfajnieszych miejsc, ale zamiast umiescić ten post na forum widziałem tylko powyższy napis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, z opisem trasy i fajnych miejsc to sam widzisz: jakbyś przysłał TYLKO MI na priva, to pewnie byłoby dobrze!!! :wink: :wink: :D

 

Ale fajnie, że nas coraz więcej. Szkoda, że wszyscy daleko ode mnie... :(

A Łosice to mi się fajnie kojarzą, bo tamtędy się jedzie do Serpelic, gdzie co roku wywoziliśmy synka na wakacje z Dziadkami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum dosłownie chwileczkę a tu taki ruch :p

Mapki jeszcze nie zdążyłam obejrzeć ale na pewno nie będę miała uwag 8)

Dzięki za zaproszenie na grupę kampinoską, przyznam się że już was sobie wcześniej troszkę podczytywałam a teraz to i z większą śmialością coś napiszę, chociaż ja po mojej stronie Kampinosu jestem samotna.

Następna sprawa; Ktoś pisał o cenie położenia blachodachówki. 8 zł za metr wydaje mi się niedrogo. Ja kładłam dach w zeszłym roku i nie chcę skłamać bo nie mam przed sobą faktury ale płaciłam chyba 12 PLN za m2 z obróbkami. Oferty miałam od 5 do 15 PLN za metr więc rozpiętość cenowa spora kiedy jednak prosiłam każdą ekipę o zrobienie kosztorysu na mój dach to różnice w cenie się zmniejszały. Ekipa, na którą się zdecydowałam i tak na sam koniec chciała mnie skubnąć na 1600 pln ekstra ale się nie dałam :lol: Trzeba im jednak przyznać, że do jakości pracy nie mialam najmniejszych zastrzeżeń.Od tamtej pory zawsze proszę o kalkulację na całą robociznę a nie wycenę z metra.

Ktoś się pytał o okna to odpowiadam na priv bo chyba na forum jest w złym tonie tak publicznie szafować nazwami, ale może się mylę ?

Pozdrawiam Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Stara Miłosna to też Wesoła, tylko jej jakby druga część - bliżej szosy lubelskiej. I prawdę mówiąc nie wiem jak tam z dojazdem. Na pewno jeżdżą tam jakieś prywatne linie autobusowe (w kierunku Mińska Maz.). My mieszkamy w Wesołej - Centrum. Do pracy w Warszawie dojeżdżam najczęściej autobusem z przesiadką w Marysinie albo pociągiem. Samochodem rzadko, bo jeździ nim głównie mąż :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...