Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grupo Warszawska, Nie było mnie kilka dni. Nie wiem, czy opis drogi do fajnych miejsc nad jeziorem uda mi sie zamiescić na forum, czy znów zobaczę: "Invalid session". Obiecuję więc wysłać każdemu kto wyraził zainteresowanie maila z dokładnym opisem na prywatny adres. Ponieważ posługiwanie się komputerem nie należy do moich mocnych stron, prosiłem zięcia żeby rozwiązał techniczny problem moich ułomnych postów. Wierzę, że mu się uda.

Obejrzałem mapkę bombowa!! Bardzo fajne odnośniki do zdjęć. Chałupy marzenie. Gratuluje wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec z wysłaniem następnego postu! :cry: Dziale Techniczny wstydź się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja tez chce byc na mapie, co prawda jestem na etapie projektu ( horror :)), ale w przyszlym roku pewnie zaczne a forum sledze juz dobre pare miesiecy

 

Buduje sie w Swidrze ( Otwock) . Pomiedzy napisami Jozefow i Otwock na mapie, gdie jest mala kwadratowa biala plamka przy rzecze Swider.

Prosze o zaznaczenie 5mm w lewo skosnie w dol od tej plamki

 

Pozdrawiam wszystkich

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco,

 

Dzięki bardzo na ostatniej mapie się widzę! W sprawie nicka to prawie wszyscy się mylą w ten sam sposób, choć mnie się wydaje najbardzardziej naturalny nick od Alicji - Alicjanka. Jedna osoba zrobiła nawet ze mnie Galicjankę! :lol: Nie ma problemu to tylko nick.

W Grodzisku jest natomiast przynajmniej trzech forumowiczów: Rafer, EM i ja. Ponieważ EM się już wprowadził i ja też, to jakby mniej nam już po drodze wpadać na Forum. Rafer ma chyba jeszcze sporo roboty z domem ale chyba wolno mu idzie.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Alicjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Pewnie, ze nie mam nic przeciwko przylaczeniu, przeciwnie jestem dumny, ze dolaczylem do tak szacownego grona.

Anula- fajnie by bylo gdyby Twoja siostra zaczela w przyszlym roku - byloby razniej.

Wlasnie dzi ide do kolejnego architekta, moze ktos dysponuje dobra umowa z tym "fachowcem"

Pa Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, dzięki.

Zaczynamy za 2-3 tygodnie z fundamentami (albo raczej z fundamentem...) :)

 

Emil, chodziło mi raczej o "przyłączenie" innej strony www do Twojego "nicka" na mapie (tak jak ma na przykłąd am, czy ckwadrat czy Jezier,...).

Ale pojmując z Twojego pytania o architekta to raczej jeszcze nie masz za bardzo czego pokazywać...

 

Czy szukasz architekta do projektu indywidualnego ?

Ja moge polecić jedengo z Celestynowa ale on (a właściwieona) mi robił projekt zagospodarowania terenu. Ale ma uprawnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, daj namiary na ta pania z Celestynowa jesli mozna.

Wiem, ze chcesz budowac w szkielecie. Czy wiesz juz z kim?

W celestynowie jest firma Celbud, bylem nawet w ich odmu modelowym.

Kolega zas juz zaczal budowe z Budostolem ( buduje pod grodziskiem 1 km od domu Alicjanki)

EMil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeej, pozrawiam wszystkich. GW ożywiła się ostatnimi czasy i to baaardzo :) Przypuszczam że za sprawą mapy :)

Maco, mapka jest super, chociaż we mnie nie dojrzała jeszcze decyzja o umieszczeniu swojego "punktu"

Co do "przejęzyceń" to mi się tak skojarzyło że ostatnio, ilekroć patrzę na słoiczek "Gerbera" widzę tam napis "Gebauer" :p :lol:

Emil, jeśli wybór projektu jest horrorem to już teraz zacznij przygotowywać swą psychikę na następne "atrakcje" :D

 

Pozdr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Becik-u, z tym horrorem to troche przesadzilem, po prostu trudno sie na cos zdecydowac. Zapewne masz racje, ze to "male piwo" w porownaniu z tym co mnie czeka.

Co do Twojego miejsca na mapie, to na forum jest duzo rzeczy :wink:

Takze wiem gdzie budujesz i co :)))

WIELKI BRAT CZUWA :o

Serdecznie pozdrawiam

EMil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, ja zacząłem budowę kanadyjczyka. Miałem ofertę z Celbudu i kilku innych firm. Jeżeli jesteś zainteresowany, to podam ceny jakie udało się wynegocjować i kto zrobił na mnie korzystne wrażenie (oczywiście na priva). Firma, która mi buduje (na razie umówiłem się na stan surowy otwarty, jak się sprawdzą, pociągną dalej) ma pojęcie o tym co robi. Po 5 dniach stoją ściany parteru i strop. Do końca przyszłego tygodnia mają skończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...